No 309 64. Bölüm Kıyafetleri

No 309 yeni bölüm dizi kıyafetleri markası

No 309 kıyafetleri markaları, No 309 dizi sponsorları ve No 309 64. bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır açıklanıyor. No 309 Lale kıyafetleri sizlerle paylaşılıyor.

Bu hafta da yeni bölüm kıyafetleri ile dikkat çeken No 309 dizisi, Lale, Songül, Nilüfer, Filiz ve Onur şıklığı ile göz doldurdu. No 309 64. bölüm kıyafet sponsorları hakkında merak ettiklerinizi yeni bölümün hemen ardından açıklıyor olacağız. No 309 64. bölüm Lale kombinleri arasında en göze çarpanların markalarını yayınlıyoruz. No 309 kıyafetleri markalarına ulaşmak için, doğru adrestesiniz.

 

No 309 64. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 yeni bölümde Lale, Filiz ve Nilüfer elbiseleri ile dikkat çekerken, kıyafetlerinin sponsor markalarını da merak ettirdiler. No 309 Onur’un giydiği kıyafetlerin de marka sponsorlarına yer vermeden geçmeyeceğiz.

no 309 64. bölümde lalenin giydiği pantolon

Lale Mavi Pantolon Markası

No 309 dizi sponsorları

 

Sevilerek her hafta izlenen dizi No 309 altmış dördüncü bölümde çok şık kıyafetlerin en güzel şekilde kombin edildiğine şahit oluyoruz. No 309 yeni bölüm kıyafetleri, No 309 dizi sponsorları sizler için galerimizde yerini alacaktır.

 

No 309 dizisinin 18 Ekim yeni bölümünde dikkat çekenlerin başında, Lale beyaz gömlek ve mavi havuç pantolon kombini geliyor. Lale mavi pantolon markası nedir, beyaz gömlek neredendir, sorularınız yanıtsız bırakılmayacaktır.

 

Sevilen dizinin bu akşam ki yeni bölümünde Onur yeşil t-shirt markası nedir, merak eden erkek takipçilerimizle paylaşılacaktır. Onur bisiklet yaka kısa kollu yeşil t-shirt marka bilgilerine görselin açıklamasında yer veriyoruz.

 

Dizi de giyimleri ile dikkat çeken bir diğer isimde Nilüfer oluyor. Nilüfer yeşil elbise modeli de bu haftaya damga vuruyor. Üstü dantelli altı pileli Nilüfer yeşil elbise nereden satın alınır, marka ve mağazası hakkında bilgi edinmek için doğru adrestesiniz.

no 309 64. bölümde betülün giydiği elbise

Betül Siyah Beyaz Desenli Elbise Markası

Betül’de bu hafta çok hoş bir elbise modeli ile ekranlardan boy gösteriyor. Betül siyah beyaz desenli elbise ne marka açıklanacaktır. Kalın askılara sahip Betül siyah elbisesi hakkında detayları buradan öğrenebilirsiniz.

 

Filiz’in giydiği bordo elbise modeli de dikkatleri üstüne çeken bir parça oluyor. Filiz uzun kollu mini bordo elbise nereden, marka ve fiyatı konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Erol kırmızı ceket modeli ile bu haftanın en dikkat çekenlerinin başında geliyor. Erol’un giydiği kırmızı ceket ne marka, öğrenmek isteyenlerle paylaşılıyor.

 

No 309 64. Bölüm 18 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok