No 309 63. Bölüm Kıyafetleri

no 309 dizisinde giyilen kıyafetler

No 309 63. bölüm dizi sponsorları, No 309 kıyafetleri marka ve fiyatları ile Lale kombinleri nereden satın alınır açıklanıyor. No 309 kıyafetleri mağaza bilgileri sizlerle paylaşılıyor.

Ekranların beğeni kazanan dizisi No 309 kıyafetleri markalarına her hafta sayfamızda yer verilmeye devam ediyor, 63. bölüm kıyafetleri markası ve fiyat detayları da yayınlanıyor. No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin ne marka olduğunu, fiyat ve mağaza detaylarını öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

No 309 63. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 Lale kıyafetleri bu hafta da beğenileri kazanmaya devam ediyor. Lale giyimleri ile, kullandığı aksesuar ve ayakkabı modelleri ile her hafta göz kamaştırıyor. No 309 kıyafetleri marka sponsorlarını sizler için, yeni bölüm ardından açıklıyor olacağız.

no 309 63. bölümde lalenin giydiği gömlek

Lale Beyaz Gömleği Markası

No 309 dizi sponsorları

 

Lale, Onur, Songül ve Nergis kıyafetleri özellikle diziyi yakından takip eden izleyicilerin, moda tutkunlarının beğenisini kazanmakta. Markası, fiyat ve satın alma mağazası merak edilen tüm No 309 dizi sponsorlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

No 309 dizisinin 63. bölümünde Lale giydiği beyaz gömlek ve hardal pantolon modelleri ile dikkatleri çekiyor. Lale’nin giydiği beyaz gömlek ne marka ve fiyatı ne kadar yayınlanacaktır.

 

Lale hardal sarısı pantolon markası da merak eden ziyaretçilerimiz için buradan yayınlanacaktır. Lale siyah kolsuz bluz hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Lale’nin giymiş olduğu elbise modelleri de her hafta ilgi görmeye devam ediyor. Lale siyah elbisesi de 63’üncü bölümde dikkatleri üstüne çekiyor. Lale kolsuz siyah mini elbise marka bilgilerine sayfamızda yer vereceğiz.

no 309 63. bölümde onurun giydiği ceket

Onur Yeşil Ceket Markası

No 309 altmış üçüncü bölümünde Onur kıyafetleri de gözden kaçmıyor. Şıklığı ile göz dolduran Onur yeşil ceket markasını sorgulatıyor. Onur yeşil kravat ve ceketli takımı nereden, sizlerle paylaşılacaktır.

 

Nergis giydiği lacivert gömlek ve beyaz şort kombini ile gözlere hitap ediyor. Nergis ekoseli lacivert gömleği nereden, marka ve fiyatı konusunda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Onur antrasit renk ceket ve mavi jean gömlek kombinleri ile de izleyicinin beğenisini kazanıyor. Onur kombinleri marka ve fiyat hakkında bilgilenmek için bizden ayrılmayın.

 

Lale’nin giydiği antrasit renkli hırka markası da dizi kıyafetleri ekibi tarafından sizler için yayınlanıyor olacak. Lale antrasit renkli hırkası ne marka ve nereden satın alınır tüm sorularınız yanıtlanacaktır.

 

No 309 63. Bölüm 11 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Sertan dedi ki:

    Onurun giydiği triko hangi marka acaba siyahlı yeşilli