No 309 61. Bölüm Kıyafetleri

no 309 61. bölüm dizi sponsorları markaları

No 309 dizisi kıyafetleri 61. bölüm Lale kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. No 309 dizi sponsorları sizlerle.

No 309 61. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaşılıyor. No 309 kıyafetleri markası yeni sezonda da merak edilmeye devam ediyor. No 309 dizi sponsorlarını merak eden izleyiciler ve ziyaretçilerimiz için,
dizi kıyafetleri ekibi olarak yeni bölümün hemen ardından yayınlıyoruz.

 

No 309 61. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilerek izlenen dizi No 309 kıyafet markaları buradan sizlerle paylaşılmaktadır. No 309 kıyafet sponsorları 61’inci bölümde de izleyicinin merak ettiklerinin başında geliyor. No 309 Lale kıyafetleri başta olmak üzere, tüm kombinlerin marka sponsorlarını açıklamaya çalışıyoruz.

no 309 61. bölümde lalenin giydiği bluzu

Marka: Esra Gürses Kırmızı Düşük Omuz İspanyol Kol Bluz
Fiyat: 220,00TL
Mağazaya Git

No 309 dizi sponsorları

 

Ekranlara yeni sezonu ile devam etme kararı alan No 309 dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatları hakkında detayları mağaza bilgileri ile yayınlıyoruz. No 309 altmış birinci bölüm dizi sponsorları da sizlerle buluşturuluyor.

 

No 309 yeni bölüm kıyafetleri arasında Lale kombinleri yine göz kamaştırıyor. Lale’nin giymiş olduğu pembe bluz, beyaz yelek ve beyaz pantolon kombini özellikle sevildi. Lale beyaz yelek, pembe bluz ve beyaz pantolon takımı markaları açıklanmıştır.

 

Lale’nin bu hafta göz kamaştıran kıyafetleri arasında dikkat çekenlerden biri de, beyaz bluz ve siyah pantolon kombini oluyor. Lale V yaka beyaz bluz ve siyah pantolon nereden, hangi mağazadan markası açıklanıyor.

 

Lale beyaz elbisesi ile geçtiğimiz hafta göz kamaştırmıştı. Bu hafta da beyaz elbise markası merak edilmeye devam ediyorken, sizlerle Lale beyaz elbise ne markadır paylaşıyoruz.

 

Onur’un giydiği çizgili gömlek kombini de çok beğenildi. Onur çizgili gömlek markası izleyicinin ve dizi modasını yakından takip edenlerin öğrenmek istedikleri başında yer alıyor.

no 309 61. bölümde lalenin giydiği beyaz bluzu

Lale V Yaka Beyaz Bluz Markası

Songül çiçekli ve etek ucu fırfır detaylı elbisesi ile dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Songül’ün çiçek desenli fırfır detaylı elbise markası ve fiyatı konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Nergis’in giydiği sarı elbise markası ve Nilüfer’in desenli yeşil elbisesi marka sponsorları da, No 309 61’inci bölüm ardından buradan duyurulacaktır. Takipte kalmaya devam edin.

 

No 309 61. Bölüm  27 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok