No 309 6. Bölüm Kıyafetleri

No 309 6 bölüm dizi sponsorları

No 309 6. bölüm 13 Temmuz Lale elbise, bluz ve ayakkabı markaları açıklanıyor. Nergis bluz ve desenli mini etek sponsorları ile fiyatları yayınlanıyor.

No 309 6. bölüm dizi kıyafetlerinin görsellerini galerimizde derledik, Lale (Demet Özdemir)kıyafetleri markaları ve fiyatlarına sayfamızdan göz atabilirsiniz. No 309 yeni bölüm 13 Temmuz Çarşamba günü aynı saatinde yayında olurken, dizi kıyafetlerinin sponsor markaları ve fiyatları satın almak isteyenler için galerimizde yayınlanıyor.

 

No 309 6. bölüm kıyafetleri markaları

 

No 309 yeni bölümde giyilen Lale, Nergis, Songül ve Onur kıyafetleri markalarını ve fiyat bilgilerini, sayfamızda mağazadan online satın alma detayları ile birlikte sizlerle buluşturuyoruz. No 309 13 Temmuz kıyafetlerine, aksesuarlarına ve takı modellerine gelin hep birlikte göz atalım.

 

Lale beyaz pileli yelekli elbise

 

Lale’nin altıncı bölümde beyaz pileli kombini göz kamaştırıyor. Lale beyaz pileli kıyafeti yelek kombini ile çok daha şık bir şekilde göze çarpıyor. Lale’nin bu kombini ile kullandığı çanta ve ayakkabı markaları da kıyafeti markası ile birlikte sayfamızda açıklanıyor.

 

Nergis sarı bluz desenli mini etek

no 309 6. bölüm pelin uluksar bluzu

Nergis sarı bluz markası

Nergis (Pelin Uluksar) bu hafta şık mini etek ve bluz kombinleri ile ekranlarda boy gösteriyor. Nergis sarı bluzu ve desenli mini eteği kombini hangi mağazadan satın alınabilir, fiyatları ne kadardır öğrenmek için sayfamızı takipte kalmaya devam edin.

 

Lale beyaz desenli elbise ve kırmızı sandalet

 

Lale’nin 6’ıncı bölümde teknede giydiği desenli beyaz elbisesi yaz sezonu moda kıyafetlerinden biridir. Lale çiçekli beyaz mini elbise markası, fiyatı, satın al ve mağaza bilgilerini açıklıyoruz.

 

Onur kot gömlek ve lacivert şort

no 309 6. bölüm furkan palalı gömlek ve şort kombini

Onur kot gömlek lacivert şort markası

Onur’un kıyafetleri de No 309 dizi izleyicisi tarafından beğeni topluyor. No 309 Onur (Furkan Palalı) kot gömlek ve lacivert şort kombini ile bu hafta Fox ekranlarında şıklık içinde görünüyor. Onur’un giydiği gömlek ve şort ne marka açıklanacaktır.

 

Nergis siyah bluz desenli mini etek

 

Nergis’in giydiği kalın askılı kolsuz siyah bluzu ve desenli mini eteğinin şıklığına diyecek yok. Nergis bu kombini ile göz kamaştırıyorken, marka ve fiyatını da merak ettirmeden bırakmıyor.

 

Lale mavi desenli bluz ve beyaz pantolon kombini

 

Lale kombinleri arasında yeni bölümde desenli mavi bluzu ve beyaz pantolonu günlük şıklığını yansıtıyor. Lale desenli mavi bluzu ve beyaz pantolonu marka, fiyat, satın almak isteyenler için açıklanıyor.

 

No 309 6. Bölüm 13 Temmuz Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. İdil dedi ki:

    Merhaba bu bölümde onurun üzerinde mavi bir atlet vardı acaba o ne zaman gelecek

  2. Alev dedi ki:

    Lale’nin ablasinin giydigi kirmizi elbiseyi nasil ogrenebilirim?