No 309 56. Bölüm Kıyafetleri

no 309 56. bölüm lale kıyafet sponsorları

No 309 56. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, No 309 Lale kıyafet sponsorları ve Onur gömlek markaları açıklanıyor.

No 309 kıyafetleri 56. bölüm sonunda da sizlerle buradan paylaşılmaya devam ediyor. No 309 56. bölüm kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek için, takipte kalmaya devam edin. No 309 dizi sponsorları her hafta olduğu gibi, elli altıncı bölümde de sizlerle buluşturuluyor.

 

No 309 56. bölüm kıyafet sponsorları

no 309 56. bölüm lalenin etek ve bluzu

Lale Lila Etek Beyaz Büstiyer Markası

Çok severek izlenen dizilerinden biri olan No 309, 12 Temmuz akşamı sevenleriyle yeni bölümle FOX TV ekranlarında buluşuyor. No 309 Lale (Demet Özdemir) ve Onur (Furkan Palalı) kıyafetleri markaları başta olmak üzere, dizi kıyafetleri de çok seviliyor. Nergis, Songül, Nilüfer kıyafetleri de ne marka, fiyat ve mağaza bilgileri merak ediliyor.

 

No 309 dizi sponsorları

 

Çarşamba akşamlarının beğeni ile izlenen dizisi No 309 56’ıncı bölüm kıyafetleri markalarını sizlerle yeni bölümün ardından buluşturuyoruz. Merak ettiğiniz Lale kıyafetleri nereden, Onur nerden giyiniyor ve Nergis kombinleri hakkında bilgi edinebileceksiniz.

no 309 56. bölüm onurun beyaz gömleği

Onur Mavi Biyeli Beyaz Gömlek Markası

Lale bu hafta çok şık üstü turuncu alt kısmı lacivert olan bir kıyafet ile karşımıza çıkıyor. Lale’nin giydiği bu kıyafet şıklığı ile göz doldururken, taktığı püsküllü turuncu küpeler de bir o kadar dikkat çekiyor.

 

Lale’nin giydiği lila renkli mini etek ve beyaz göbeği açıkta bırakan büstiyer kombini de oldukça şık. Şıklığı ile göz kamaştıran Lale lila etek markası nedir ve Lale beyaz bluz nereden satın alınır soruların yanıtı sizlerle buluşacak.

 

Nergis şıklığı ile elli altıncı bölümde de dikkat çekiyor. Nergis’in giydiği sarı elbise izleyici tarafından çok beğenildi. Nergis düşük omuz sarı elbise markası hakkında sizleri çok fazla merakta bırakmayacağız.

 

Onur baklava dilim desenli nefti yeşil rengine sahip gömleği ile dikkat çekiyor. Onur beyaz ve nefti yeşil renklerine hakim desenli gömlek markası, yeni bölüm yayını ardından sizlerle buluşacak.

 

Onur’un mavi renk ile detaylandırılmış beyaz gömlek markası da merak edilen No 309 kıyafetleri arasında. No 309 dizi kıyafetleri ile göz kamaştıran Onur gömlek markaları da sizlerle buluşacaktır.

 

No 309 56. Bölüm 12 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Beril dedi ki:

    Merhaba benim ogrenmek ıstedigim Nergis in 56 bölum sonunda 57 bölum basında giydigi renkli desenli elbisenin markası