No 309 51. Bölüm Kıyafetleri

no 309 51. bölüm dizi sponsorları

No 309 51. bölüm kıyafetleri markaları, No 309 dizi sponsorları ve No 309 Lale kıyafetleri nereden satın alınır, marka detayları açıklanmaya devam ediyor.

Her çarşamba akşamı FOX TV ekranlarında fırtınalar estiren No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer veriyoruz. No 309 dizi kıyafetleri nereden, marka ve No 309 dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. No 309 Lale kıyafetleri arasında özellikle 7 Haziran yeni bölümde elbise modelleri dikkat çekecek ve nereden satın alınır sorgulanacaktır.

 

No 309 51. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin sponsor markalarına her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bölüm ardından yer vermeye devam ediyoruz. No 309 kıyafetleri ve No 309 dizi sponsorları izleyiciler tarafından merak ediliyor. No 309 Lale kıyafetleri başta olmak üzere, sizlerle 51’inci bölüm kıyafet markalarını, fiyat ve mağaza detaylarıyla paylaşıyoruz.

no 309 51. bölüm lalenin giydiği siyah elbise

Lale Siyah Göbeği Açık Elbise Markası

Bu hafta No 309 dizisinde Lale birbirinden şık kıyafetler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. No 309 Lale’nin giydiği siyah elbise de bunlardan bir tanesidir. Lale’nin kuş gözü detayı dediğimiz, delikli içinden ip geçen ve üst ile alt kısmı birbirine bağlayan elbisesi ne marka merak ediliyor.

 

No 309 Lale bu hafta ki yeni bölümde siyah kolsuz elbisesi nereden satın alınır, meraklısı ile paylaşıyor olacağız. Lale siyah elbisesi markası hakkında bilgilere erişmek için bizden ayrılmayın.

 

No 309 dizisinin 7 Haziran yeni bölümünde Onur’da kıyafet kombinleri ile dikkat çekiyor. Onur mavi ceket ve gri ceketli takım modellerinin markalarını merak ettiriyor.

no 309 51. bölüm lalenin giydiği yeşil elbise

Lale Yeşil Çiçekli Pileli Elbise Markası

 

Nilüfer mavi çiçekli bluz ile karşımıza şık bir şekilde çıkıyor. No 309 Nilüfer kıyafetleri arasında dikkat çeken kruvaze kesimli, mavi renk çiçek desenli bluz markası merak ediliyor.

 

No 309 elli birinci bölüm kıyafetleri arasında şüphesiz en çok beğenilen kıyafet modellerinden birisi de, Lale yeşil pileli elbise oldu. Lale yeşil çiçek desenli pile detaylı elbise marka, fiyat ve mağazası açıklanıyor olacak.

 

Lale askılı yeşil elbisesi tam yaz aylarının modasına uyum sağlıyor. Lale yeşil pileli çiçek desenli elbise nereden satın alınır, öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Lale’nin beğeni kazanan kıyafet kombinlerinden biri de, jean ceket ile yapılıyor. Lale kot ceket markası hakkında da izleyici bilgilenmek istiyor. Dizi kıyafetleri ekibi olarak sizleri bu konuda da bilgisiz bırakmayacağız.

 

No 309 51. Bölüm 7 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Sevil dedi ki:

    51. bolumde Lale karakterinin uzerinde pembe bir bomber ceket var, Onur ile birlikte sahilde kitap okuduklari sahne. Acaba o ceketin markasi hakkinda bir bilginiz var mi? Cok tesekkur ederim