No 309 50. Bölüm Kıyafetleri

No 309 50. bölüm kıyafet sponsorları

No 309 dizi sponsorları merak edenler için, 50. bölüm No 309 kıyafetleri nereden satın alınır ve No 309 kıyafetleri markaları açıklanıyor. No 309 Lale ve Onur kıyafet sponsorları sizlerle.

No 309 kıyafetleri markaları, 50. bölüm No 309 dizi sponsorları ve Lale kıyafet kombinleri nereden satın alınır açıklanıyor. No 309 dizisinde giyilen kıyafetler her hafta ilgi çekmeye devam ediyor. No 309 50. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve mağaza bilgilerine ulaşmak için bizi takip etmeye devam edin.

 

No 309 50. bölüm kıyafet sponsorları

 

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi No 309 31 Mayıs kıyafetleri yeni bölüm kıyafetleri ile moda camiasında adından söz ettirmeyi başarıyor. No 309 Lale kıyafetleri nereden, kıyafet sponsorları merak eden izleyiciler için açıklanıyor, sosyal medya adreslerimizden de yayınlanıyor.

no 309 50. bölüm lalenin giydiği ceket ve bluz

Lale Kırmızı Bluz Baskılı Ceket Markası: “Koton”

No 309 31 Mayıs 50’inci bölümde Lale şık ceket modelleri ile ilgi görüyor. Lale’nin giydiği haki baskılı ceket ve mavi desenli ceket bunlardan sadece iki tanesi. Lale beyaz ceket nereden, mağaza detayı hakkında da bilgi edinmek için bizden ayrılmayın.

 

Lale’nin giyimleri arasında beğeni kazanan kombinler kadar, gecelik, sabahlık ve pijama takımı modelleri de çok beğeniliyor. No 309 Lale kıyafetleri arasında bu hafta göz kamaştıran çiçekli ekru sabahlık ve gecelik takımı markasına da yer veriyoruz.

 

Onur kıyafetleri arasında No 309 ellinci bölümde haki yeşil ceket modeli de beğeniliyor. Onur’un giydiği haki yeşil ceket nereden, marka ve fiyat hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Lale’nin annesi Songül de her hafta şık kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Songül bu hafta giydiği omuzları açık çiçek desenli bluz markası nedir merak ettiriyor. Songül’ün çiçekli bluzu göz kamaştırırken, mağaza bilgisine de buradan erişebileceksiniz.

 

No 309 50. Bölüm 31 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Aytekin dedi ki:

    No 309 50.bölüm betülün beyaz elbisesi ne marka nerden bulabiliriz