No 309 5. Bölüm Kıyafetleri

No 309 5 bölüm kıyafetleri dizi sponsorları

No 309 5. bölüm kıyafetleri markası, kıyafet sponsoru ve Lale (Demet Özdemir) kıyafetleri marka, fiyat, mağaza ve satın al. No 309 yeni bölüm dizi kıyafetleri sizlerle.

No 309 dizisinin 5. bölüm kıyafetleri yayınlandı. No 309 5. bölüm Lale lacivert elbise, lacivert gömlek ve beyaz etek takımı markaları, fiyatları ve mağaza bilgileri de sizlerle paylaşılıyor. No 309 Demet Özdemir kıyafetlerini beğenenler, satın almak isteyenler sayfamızdan tüm detaylara ulaşabilirler.

 

No 309 5. bölüm kıyafetleri markaları

 

No 309 yeni bölümde Demet Özdemir yine şıklığı ile göz kamaştırıyor, birbirinden güzel elbiseleri, bluz ve etek kombinleri ile göze şıklıkla hitap ediyor. Lale kıyafetleri markaları da galerimizde ve No 309 kıyafetleri sayfamızda sizlerle fiyat bilgileri ile paylaşılıyor. No 309 beşinci bölümde Nergis, Songül ve Pelin Su kıyafetlerinin ne marka olduklarını da yayınlıyoruz.

 

Lale lacivert elbise

 

Lale, Onur ve akrabaları ile birlikte çıktıkları yemekte lacivert bir elbise giyiyor. Lale’nin giydiği kısa kollu boğaz detaylı lacivert renk elbisesi, dağınık topuz saç modeli çok şık görünüyor. Lale lacivert elbise marka ve fiyat bilgileri de sizlerle paylaşılıyor.

 

Lale lacivert gömlek ve beyaz etek takımı

No 309 5. bölüm lalenin giydiği beyaz pileli etek

Lale beyaz pileli etek markası

Lale bu hafta şık bir takım ile karşımıza çıkıyor. Ekranlarda şıklık rüzgarı estiren Demet Özdemir, bu hafta gömlek ve etek takımı ile çok beğeniliyor. Lale lacivert kolsuz omuz kısmında çiçek detayları bulunan gömleği çok şık. Lale bu gömleğin altına aynı çiçek detaylara sahip beyaz pileli bir etek giyiyor. Lale beyaz etek ve lacivert takım markası ile fiyatı sayfamızda yayınlanıyor.

 

Nergis mavi beyaz çizgili gömlek ve kot mini etek

No 309 5. bölüm nergisin giydiği çizgili gömlek ve kot etek

Nergis çizgili gömlek kot etek markası

No 309 Pelin Uluksar dizi kıyafetleri ile her hafta beğenileri kazanmaya devam ediyor. Beşinci bölümde Nergis çizgili bir gömlek ve kot etek kombini ile ekranlarda gözüküyor. Nergis’in giydiği mavi beyaz çizgi detaylara sahip göbeği bağlamalı gömlek ve denim etek kombini markası da sayfamızda sizler için açıklanıyor.

 

Pelin Su yeşil croptop ve el çantası

 

Gerçek adı İrem Helvacıoğlu olan No 309 Pelin Su kombinleri görenleri kendine hayran bırakıyor. Pelin Su 5’inci bölümde haki yeşil göbeği açık bir bluz ve el çantası kombini ile gözlerimizi kendinden alamamamıza neden oluyor.

 

No 309 5. Bölüm 29 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Yunus dedi ki:

    Şule’nin kıyafetini nerde bulabilirim 5 bölüm de giydiği mor elbiseyi

  2. Anonim dedi ki:

    Benlalenin yeşil şort ve yeşil yeleyi cok beyendim nerede bula bilirim