No 309 47. Bölüm Kıyafetleri

no 309 47. bölüm kıyafet sponsorları

No 309 kıyafetleri, No 309 dizi sponsorları ve No 309 Lale kıyafetleri markaları 47. bölümde de açıklanıyor. No 309 dizi kıyafetleri sizlerle.

No 309 Fox TV ekranlarında yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşurken, No 309 47.
bölüm kıyafetleri markaları da sizler için buradan paylaşılıyor. No 309 dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, No 309 Lale kıyafetleri markaları ve fiyatlarına yer vermeye devam ediyoruz. No 309 dizi sponsorları detayları buradan açıklanıyor.

 

No 309 47. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her hafta beğeni kazanan kıyafet kombinleri ile göz kamaştıran Lale, bu hafta da 47’inci bölümde yine şıklığı ile dikkat çekiyor. Lale’nin giymiş olduğu elbise, ceket, bluz, etek ve daha bir çok kıyafetin dizi sponsorları sizler için galerimizde yer alıyor.

no 309 47. bölümde lalenin giydiği elbise

Lale Kolları Beyaz Siyah Elbise Markası

No 309 kırk yedinci bölümde Lale’nin giymiş olduğu kolları beyaz bant detaylı siyah elbise markası merak ediliyor. Lale yeni bölümde giydiği bu siyah elbise modeli ile göz kamaştıran bir güzellikte karşımıza çıkıyor. Lale siyah elbise ne marka ve fiyatı ne kadar, mağaza bilgisi ile paylaşılıyor.

 

Sevilen dizinin 10 Mayıs yeni bölüm kıyafetleri arasında Nergis’in giymiş olduğu düşük omuz beyaz bluz modeli de çok beğeni kazandı. Nergis düşük omuz beyaz bluz nereden satın alınır, mağaza ve marka bilgileri görselin açıklamasında yer alıyor.

no 309 47. bölümde lalenin giydiği bluz

Lale Tek Omuz Beyaz Bluz Markası

Songül somon rengi elbisesi ile No 309 47. bölüm dizi kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim oluyor. Songül elbise nereden, Songül’ün giydiği kolları pencere detaylı elbisenin nereden satıldığını öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Yeni bölüm No 309 kıyafetleri arasında Lale’nin giydiği tek omuz detaylı beyaz bluz modeli de gözden kaçmıyor.Lale tek omuz beyaz bluzu nereden satın alınır, öğrenmek isteyenlerle yeni bölümün hemen ardından paylaşıyoruz. Lale’nin giydiği beyaz bluz markası sizlerle paylaşılacaktır.

 

Lale No 309 dizi sponsorları arasında pudra rengi ceketinin de markasını sorgulatıyor. Lale pudra ceket nereden, marka ve fiyat konusunda sizlere yardımcı olacağız. Lale’nin giydiği pudra rengi ceket markası galerimizde açıklanıyor.

 

No 309 47. Bölüm 10 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok