No 309 46. Bölüm Kıyafetleri

no 309 46. bölüm dizi sponsorları

No 309 kıyafetleri, No 309 46. bölüm kıyafetleri ve No 309 dizi sponsorları açıklanıyor. No 309 3 Mayıs Lale, Onur, Nilüfer, Nergis ve Songül kombinleri sizlerle paylaşılıyor.

Çarşamba akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları açıklanmaya devam ediyor. No 309 dizi sponsorları her hafta merak edildiği gibi, No 309 46. bölüm kıyafet sponsorları da merak konusu oluyor. No 309 3 Mayıs Lale kıyafetleri ne marka ve hangi mağazadan satın alınır fiyatlarıyla açıklanıyor.

 

No 309 46. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları, galerimizde yer alan 46’ıncı bölüm görsellerinin açıklamalarında mevcuttur. No 309 kırk altıncı bölümde giyilen kıyafetlerin mağaza detayları da fiyatlarıyla birlikte sizlerle paylaşılıyor.

no 309 46. bölüm lalenin giydiği bluz ve etek

Lale Kolsuz Beyaz Bluz ve Etek Markası

No 309 dizisi kıyafetleri dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta ki yeni bölüm kıyafetleri de izleyicinin oldukça beğenisini kazanıyor. No 309 Lale kıyafetleri bilhassa göz kamaştırıyor. Lale (Demet Özdemir) birbirinden şık takı ve aksesuarlarla kombinlerini tamamlıyor.

 

No 309 Lale’nin 46’ıncı bölümde giydiği kolsuz beyaz bluz ve turuncu kalem etek kombini gözden kaçmadı. Lale turuncu etek ne marka ve kolsuz beyaz bluz nereden satın alınır sizler için açıklıyoruz.

 

Onur ise bu hafta yine giydiği takım modelleri ile gözlere şıklıkla hitap ediyor. Onur’un giymiş olduğu takım markalarına da yer vermeye devam ediyoruz. Ancak bu hafta Onur’un giydiği mavi triko çok beğenildi, markası merak edildi.

no 309 46. bölüm songülün giydiği kaban

Songül Taşlı Kırmızı Kaban Markası

No 309 dizisinde Songül kıyafetleri ile dikkatleri üstünde toplamaya devam ediyor. Songül’ün taşlı kırmızı kaban çok beğenildi, nereden satın alınır merak edildi. Songül kırmızı kaban markası hakkında detaylar yeni bölüm ardından sizlerle.

 

Nilüfer ise bu hafta puantiyeli elbise ve şal yaka siyah kaban kıyafetleri ile dikkatleri çekti. Nilüfer’in giymiş olduğu siyah kaban nereden açıklanıyor, puantiyeli mini elbise sponsor markasına da yer veriyoruz.

 

Lale’nin pudra rengi ceketi ve açık kahverengi trençkot markaları da yayından hemen sonra açıklanıyor. Lale trençkot ve pudra ceketli kombin ile kullandığı şapka ve takıların da markası sizlerle olacaktır.

 

No 309 46. Bölüm 3 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. oykü dedi ki:

    cok guzel