No 309 45. Bölüm Kıyafetleri

no 309 dizisi 45. bölüm kıyafetleri sponsorları

No 309 kıyafetleri, No 309 dizi sponsorları ve No 309 Lale kıyafetleri markaları açıklanıyor. No 309 26 Nisan yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle.

No 309 dizisinin 45’inci bölüm kıyafetleri ilgi görüyor. No 309 Lale kıyafetleri dizi sponsorları merak edenler için buradan açıklanıyor. No 309 26 Nisan yeni bölüm kıyafet sponsorlarına, yeni bölümün hemen ardından ulaşabilirsiniz. No 309 dizi sponsorları sizler için sayfamızda yayınlanıyor.

 

No 309 45. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların çok sevilen dizilerinden birisi olan No 309, yeni bölümde de yine heyecanlı dakikalar yaşatıyor. No 309 26 Nisan 45’inci bölüm dizi sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz. No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin nereden satın alınacağını, kıyafet sponsorlarını açıkladık sonra öğrenebilirsiniz. No 309 kıyafet sponsorları yeni bölüm ardından buradan yayınlanacaktır.

no 309 45. bölüm lalenin giydiği ceketi

Lale Pembe Ceket Markası

No 309 45. bölümde Lale kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Lale’nin giymiş olduğu pembe ceket özellikle ilgi çekiyor. Lale’nin hastaneye giderken giydiği pembe deri ceket markası merak ediliyor. Lale’nin bu kombini tamamladığı çantası da nereden sorgulanıyor.

 

No 309 Onur kıyafetleri arasında bu hafta ilgi gören yine takımları oluyor. No 309 Onur takım elbiseleri şıklığı ile göz kamaştırıyor. Onur’un giydiği bej takım marka bilgilerine sizler için yer vereceğiz.

 

Onur’un kıyafet kombinleri arasında bu hafta yeşil trikosu ve lacivert pantolonu da gözden kaçmıyor. Onur yeşil triko nereden satın alınır, markası nedir ve mağazası sizler için yeni bölümün hemen ardından yayınlanıyor.

no 309 45. bölüm lalenin giydiği gömleği

Lale Renkli Çizgili Gömlek Markası

Lale’nin giydiği gömlek bu haftanın şüphesiz en dikkat çeken parçalarından biri oluyor. Tam bahar aylarında giyilmeye uygun çizgili ve renkli gömlek nereden açıklıyoruz. Lale çizgili gömlek renk desenleri ile göz kamaştırıyor.

 

Lale’nin renkli çizgili gömleği altında tercih etmiş olduğu sarı pantolonu ve spor ayakkabıları da gözlere şıklıkla hitap etmekte. Lale sarı pantolon markası ve spor ayakkabıları nereden sorularının yanıtları buradan açıklanıyor.

 

Gelelim No 309 Songül kıyafetleri markalarına. Songül genç kızlara taş çıkartan kombinler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Songül’ün giymiş olduğu kolları dantel detaylı mavi gömlek nefes kesen güzellikte. Songül mavi kolu dantelli gömlek markası açıklanacaktır.

 

No 309 45. Bölüm 26 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok