No 309 43. Bölüm Kıyafetleri

no 309 43. bölüm kıyafet sponsorları

No 309 43. bölümde giyilen kıyafetler nereden, markası ve dizi sponsorları yayınlanıyor. No 309 Lale ceket ve kazak kombini, Nergis deri ceket ve Nilüfer bluz mağazaları yayınlanıyor.

Her çarşamba akşamı FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan No 309 dizisinin 43. bölüm kıyafet sponsorları da sizlerle buluşmaya devam ediyor. No 309 kıyafetleri markaları, kombinlerin nereden satın alınacağız mağaza ve fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. No 309 dizi sponsorlarına göz atmak için galerimizde görselleri geziniz.

 

No 309 43. bölüm kıyafet sponsorları

Sevilen dizi No 309 dizisinde giyilen kıyafetler arasında Lale, Nergis ve Nilüfer kıyafetleri markaları merak ediliyor. No 309 Lale ceket ve bluz kombinleri nereden merak ediliyor. No 309 12 Nisan yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle buluşuyor.

 

no 309 43. bölüm lalenin kombini

Lale Beyaz Ceket Siyah Bluz Markası

Dizinin bu hafta ki yeni bölümde Lale yine şık kombinler ile izleyici No 309 12 Nisan kırk üçüncü bölümde Nilüfer, Songül, Pelin Su ve Onur kıyafet markalar, fiyatları ve mağazaları yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor.
No 309 dizisi yeni bölümde Lale beyaz ceket ve siyah V yaka bluz kombini ile şıklık içinde göz kamaştırıyor. Lale’nin giydiği bu kombini markalarına yer veriliyor.
Lale bu hafta ki yeni bölümde kare desenli şık bir ceket ve V yaka triko kombini ile de göz alıyor. Lale desenli ceketi ve krem trikosu nereden satın alınır açıklanıyor.

Onur bej rengi trençkot, siyah takım ve açık renk gömlek kombinleri ile de bu hafta göz kamaştıran bir diğer isim oluyor. No 309 Onur takım elbiseleri markalarını her hafta sizler için yayınlıyoruz.

no 309 43. bölüm nergisin deri ceketi

Nergis Kahverengi Deri Ceket Markası

 

Dizinin 12 Nisan akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Nergis kahverengi deri ceket markasını merak ettiriyor. Nergis’in giydiği kahverengi deri mont izleyicinin oldukça hoşuna gidiyor.

Nilüfer lacivert düşük omuz desenli bir bluz giyerek şıklığını tamamlıyor. Nilüfer’in giydiği çiçek desenli lacivert bluz nereden satın alınır merak ediliyor. Nilüfer çiçekli lacivert düşük omuz bluzu markası da sizlerle paylaşılıyor.

Lale bu hafta sarı siyah ve beyaz rengin hakim olduğu örgü bir hırka ile karşımıza çıkıyor. Lale’nin dilim dilim desenli bu örgü hırkası marka bilgilerine de yer verilecektir.

No 309 43. Bölüm 12 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok