No 309 42. Bölüm Kıyafetleri

no 309 42 bölüm dizi sponsorları

No 309 42. bölüm kıyafetleri markaları nelerdir, nereden satın alınır ve mağazası açıklanıyor. No 309 Nergis mavi bluz, Lale mavi trençkot ve etek, Nilüfer elbise ve Songül çiçekli etek ceket takımı sponsorları sizlerle.

No 309 dizisinde giyilen kıyafetler izleyicinin dikkatini çektikçe, marka ve fiyat bilgilerini buradan açıklamaya devam ediyoruz. No 309 kıyafetleri bu hafta 42. bölümde de dikkat çekiyor. No 309 Lale, Nergis ve Songül kıyafetleri nereden satın alınır, markası yanı sıra fiyat ve mağaza bilgileri sizlerle paylaşılıyor.

 

No 309 42. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 42. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.No 309 42’inci bölümde Lale’nin giymiş oldukları dikkat çekiyor. Lale yeni bölümde çok şık dizi kıyafetleri ile karşımıza çıkıyor. Onur ve Nergis’in kombinleri de izleyicinin beğenisini kazanıyor.

no 309 42. bölüm lalenin trençkotu

Lale Mavi Trençkot Markası

No 309 5 Nisan yeni bölümde Lale mavi trençkot modeli ile dikkatleri üstünde topluyor. Lale’nin giymiş olduğu mavi trençkot çok şık görünüyor. İzleyici bu trençkotun markasını öğrenmek istiyor.

 

Nergis ise yine göze şık bir şekilde hitap etmeyi başarıyor. Nergis’in beli bağlamalı mavi uzun kol bluz markası da merak edilen No 309 kıyafetleri arasında. Nergis mavi bluz nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Onur’un bu hafta giydiği deri ceket modeli de çok beğenildi, markasını merak ettirdi. Onur deri mont satın almayı düşünenler için markasını buradan duyuruyor olacağız.

no 309 42. bölüm nergisin bluzu

Nergis Mavi Beli Bağlamalı Bluz Markası

Songül çiçek desenli beyaz ceket ve etek takımı ile göz kamaştırıyor. İçine giydiği beyaz bluzu ile kombinlediği bu takımın markasını açıklıyoruz. Nilüfer ise beyaz zemin üzerine siyah desenleri bulunan elbisesi ile dikkat çekiyor. Nilüfer desenli beyaz elbise ne marka öğrenmek için takipte kalın.

 

Lale kıyafet sponsorları arasında markası merak edilen bir diğer kombini de siyah ceket, bluz ve mavi eteği oluyor. Lale mavi etek nereden satın alınır, marka ve mağaza bilgisi sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Lale’nin kırık beyaz rengine sahip montu da markasını merak ettiriyor. Lale kırık beyaz şişme mont nereden satın alınır, öğrenmek isteyenler için duyuruyoruz. Lale bej mont markası sizlerle yeni bölüm ardından paylaşılacaktır.

 

No 309 42. Bölüm 5 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok