No 309 41. Bölüm Kıyafetleri

No 309 41. bölümde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatları

No 309 41. bölüm kıyafetleri, No 309 Lale kıyafetleri markası, fiyat ve mağazası açıklanıyor. No 309 29 Mart kıyafet sponsorları sizlerle.

No 309 kıyafetleri markaları, fiyatları, nereden satın alınır sorularının yanıtları No 309 41. bölüm kıyafetleri içinde sizlerle paylaşılıyor. No 309 dizisinde giyilen kıyafetler arasında Lale kombinleri yine göz kamaştırıyor. Lale’nin ceketi, elbisesi, bluzu ve ayakkabıları ile oluşturduğu kombinler dikkatlerden kaçmıyor.

 

No 309 41. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinin 29 Mart yeni bölüm kıyafetleri arasında Nergis, Songül, Onur ve Pelin Su kıyafetleri gözlerimizi kamaştırıyor. Oldukça şık kombinler ile karşımıza çıkan kahramanlarımız, yeni bölümde nereden giyindiğini merak ettiriyor. No 309 41. bölüm dizi kıyafet sponsorları için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Lale Delikli Beyaz Gömlek Markası

Lale Delikli Beyaz Gömlek Markası

Çarşamba akşamlarının en çok sevilen dizisi No 309 dizi sponsorları arasında Lale’nin giydiği beyaz delikli gömlek çok beğenildi. Lale beyaz gömlek nereden, delikli detayı ile dikkat çeken bu gömleğin markası ve fiyatı açıklanıyor.

 

Onur’un yeni bölümde giymiş olduğu vizon renk montu de çok şık. Onur vizon renk mont markası hakkında da bilgilenmek için bizden ayrılmayın. Ayrıca Onur’un 41’inci bölümde giydiği boğazlı trikosu ve kahverengi ceket kombini de hangi mağazadan merak ediliyor.

Lale Turuncu Kaban ve Çanta Markası

Lale Turuncu Kaban ve Çanta Markası

No 309 Nergis kıyafetleri her hafta ilgi görmeye devam ediyor. Nergis yeni bölümde siyah elbise ve kahverengi mont markasını merak ettirirken, giydiği siyah çizmelerin de mağazasını sorgulatıyor.

 

No 309 kırk birinci bölümde Songül çok şık bir kaban modeli ile karşımıza çıkıyor. Songül’ün taş süslemeli bordo kabanı çok sevildi. Bu hafta giydiği kaban ile dikkat çeken bir diğer isim ise Lale oluyor. Lale turuncu kaban ve turuncu çanta kombini markalarına da yer veriyoruz.

 

Lale’nin dizi kıyafetleri arasında giydiği siyah ceket ve etek takım kombini de olduça seviliyor. Lale’nin kruvaze yaka kesimli beyaz bluz markası, fiyatı ve mağazasına da sizler için sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz.

No 309 41. Bölüm 29 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok