No 309 40. Bölüm Kıyafetleri

no 309 40 bölüm dizi sponsorları

No 309 kıyafetleri, Lale ceket, elbise ve kazak markaları nedir açıklanıyor. No 309 Songül, Nergis ve Nilüfer kıyafet sponsorları da sizlerle paylaşılıyor.

No 309 40. bölüm kıyafetleri merak edilirken, No 309 dizisinin 22 Mart yeni bölümünde giyilen Lale ceket, Onur triko ve Nergis bluz markası başta olmak üzere dizi sponsorları sizlerle buradan paylaşılıyor. No 309 Nilüfer elbise ve Songül kol dekoltlei bluz kombinleri de bu hafta göz kamaştırıyor.

 

No 309 40. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarına her hafta yer vermeye devam ediyoruz. Bu hafta da 22 Mart yeni bölüm dizi kıyafetleri sponsorları sizlerle buluşuyor. No 309 40’ıncı bölüm kıyafetleri marka, mağaza ve fiyat konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

no 309 40. bölüm lalenin ceketi

Lale Kürk Yaka Deri Ceket Markası

Lale 40. bölümde kürk yaka deri ceketi ile çok şık görünüyor. Lale deri ceket markası merak edilirken, bu ceket ile kombin ettiği vizon renk botları ve mini siyah eteği markası da nedir sorgulanıyor.

 

Onur yeşil trikosu ile dikkat çekerken bu haftanın en şık bir diğer kombini ile de göz kamaştırıyor. Lacivert gömlek üzerine giydiği hardal sarısı ceketli kombini de oldukça şık. Onur yeşil triko ve hardal ceket markaları, fiyat ve mağazası sizlerle.

no 309 40. bölüm nergisin bluzu eteği

Nergis Beyaz Bluz Lacivert Etek Markası

Nergis beyaz düşük omuz fırfırlı bluz ile göz kamaştırıyor. Nergis lacivert mini etek ile bu bluzunu kombin ederek şıklığa imza atıyor. Nergis’in beyaz bluz ve mini etek kombini markasına da buradan ulaşacaksınız.

 

Nilüfer çiçek desenli krem elbisesi, Songül ile kol dekolteli ve dekoltesi taşlarla işlenmiş bluzu ile nefes kesenler arasında. No 309 22 Mart 40. bölüm kıyafetleri markaları sizler için yeni bölümle beraber açıklanıyor.

 

No 309 40. Bölüm 22 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Melis ayça dedi ki:

    Lalenin ilk bölümde giydiği kırmızı elbiseyi nerede bulabilirim ve fiyatı nedir lütfen yardımcı olurmusunuz??

  2. İlkay aydın dedi ki:

    40 bölümde nergisin reklam çekiminde giydiği spor ayakkabı markası

  3. Özlem dedi ki:

    40 bolüm askılı sıyah elbise nerden alınmış