No 309 39. Bölüm Kıyafetleri

no 309 39. bölümde giyilen kıyafetler

No 309 39. bölüm kıyafet sponsorları, Lale bluz Nergis kazak ve Nilüfer elbiseleri marka ve fiyatları açıklanıyor. No 309 dizi sponsorları sizlerle.

No 309 39. bölüm kıyafet sponsorları, yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor. No 309 Lale kıyafetleri, Nergis kazak ve Nilüfer elbiseleri nereden satın alınır soruları yanıt buluyor. No 309 dizisinde giyilen Onur ve Songül kombinlerinin de markalarını buradan öğrenebilirsiniz. FOX TV ekranlarında 15 Mart No 309 yeni bölümde Pelin Su’nun giyimleri markaları hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz. No 309 Nergis kıyafetleri, etek ve kazakları yeni bölümde markaları ile sizlerle.

 

No 309 39. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizi sponsorları her hafta sayfamızda sizler için açıklanmaya ve sosyal medya adreslerimizden de duyurulmaya devam ediyor. No 309 kıyafetleri arasında 39’uncu bölümde dikkat çeken parçaların marka ve fiyat bilgilerine yer veriyoruz. No 309 Lale, Onur, Nergis ve Pelin Su şık giyimleri ile göz kamaştırıyor.

 

Lale beyaz mavi çizgili bluz

no 309 39. bölüm lalenin giydiği bluzu

Lale Mavi Beyaz Çizgili Bluz Markası

Lale’nin bu hafta giydiği bluz modelleri arasında çizgili trikosu çok hoş duruyor. Lale beyaz mavi renkli çizgi desenli bluzunun markası nedir, fiyat ve mağazası sizlerle buluşuyor. Lale’nin bu bluzu ile kullandığı beyaz hilal şeklindeki kolye markasına da yer veriyor olacağız.

 

Songül çiçekli bluz

 

Dizinin yeni bölüm kıyafetleri arasında Songül giyimleri de yaşıtlarının dikkatinden kaçmıyor. Songül’ün giydiği çiçek desenli bluz ne marka ve nereden satın alınır yayınlanıyor. Songül’ün çiçekli bluzu mağazasına yer vereceğiz.

 

Nergis bordo düşük omuz triko ve etek

no 309 39. bölüm Nergisin kazağı ve eteği

Nergis Düşük Omuz Kazak ve Deri Etek Markası

No 309 Nergis kıyafetleri ile göz kamaştıran bir isim olmaya devam ediyor. Nergis’in giydiği düşük omuz bordo triko markası nedir, nereden satın alınır ve mağazası merak eden izleyiciler ile paylaşılıyor. Nergis düşük omuz bordo kazak ve siyah deri mini etek kombini nefes kesiyor.

 

Songül desenli hırka

 

Songül’ün çiçek desenli bluzu üzerine giymiş olduğu desenli hırkası da beğeni kazanırken, markasını açıklamadan geçmiyoruz.

 

Nilüfer gümüş renk elbise ve kolye

no 309 39. bölüm nilüferin giydiği elbise ve kolyesi

Nilüfer Gümüş Renk Elbise ve Mücevher Markası

Şıklığı ile göz kamaştıran Nilüfer’in giydiği gümüş renk elbisenin markası No 309 izleyicisi tarafından oldukça merak konusu oldu. Nilüfer gümüş renk elbise üzerine harika bir mücevher takıyor. Nilüfer’in taşlı kolye sponsoruna da yer veriliyor.

 

No 309 39. Bölüm 15 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. ikbal dedi ki:

    Cooook guzeeel
    Ozellikkede LALENIN kiyafetleri