No 309 37. Bölüm Kıyafetleri

no 309 37. bölümde giyilen kıyafetler

No 309 kıyafetleri markalarına yer veriyor, Nergis ve Lale elbiseleri sponsorlarını açıklıyoruz. No 309 1 Mart 37. bölüm dizi kıyafetleri nereden satın alınır yayınlanıyor.

No 309 kıyafetleri arasında dikkat çeken kombinlerin marka bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. No 309 37. bölüm kıyafetleri markası nedir, Lale beyaz elbise ve Nergis mavi elbise markaları başta olmak üzere açıklanıyor. No 309 1 Mart yeni bölüm dizi sponsorları için bizden ayrılmayın.

 

No 309 37. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerin marka bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Sizler için No 309 kıyafet sponsorlarını açıklıyoruz. No 309 yeni bölüm dizi kıyafetleri nereden satın alınır sorularının yanıtı sizler için sosyal medya adreslerimizden de yayınlanıyor olacak.

 

Lale beyaz elbise

no 309 37 bölüm lalenin beyaz elbisesi

Lale Beyaz Kolları Farbalalı Elbise Markası

No 309 Lale kıyafetleri her hafta izleyici tarafından ne markadır, fiyat ve mağazası bilgileri merak edilmektedir. No 309 dizisinin yeni bölümünde Lale kolları farbalalı beyaz mini elbisesi ile oldukça şık görünüyor. Lale beyaz dirsek kol ve farbala kol uçlarına sahip yırtmaç detaylı elbise mağazası ile birlikte açıklanıyor.

 

Onur bordo gömlek

 

No 309 Onur kıyafetleri arasında bu hafta 1 Mart yeni bölümde bordo gömlek dikkat çekiyor. Onur’un giydiği bordo gömlek markası açıklanıyor. Onur’un giydiği bordo gömlek nereden satın alınır, mağaza ve fiyat konusunda bilgi edinmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Nergis mavi triko elbise

no 309 37 bölüm nergisin mavi elbisesi

Nergis Mavi Kolları Farbalalı Elbise Markası

No 309 Nergis triko elbise göz kamaştırıyor. Nergis’in havuz yaka mavi elbisesi markası bu hafta merak edilen No 309 kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Nergis mavi triko elbise, kol uçları farbala detayı ile dikkat çekiyor. Nergis triko mavi elbise satın almak isteyenler için mağazası ile birlikte yayınlanıyor.

 

Songül antrasit kaban

 

Songül’ün giydiği kaban modelleri her hafta dikkatleri çekiyor. No 309 otuz yedinci bölümde Songül antrasit renk kaban ile görülüyor. Songül’ün giydiği bu kabanın markasını öğrenmek isteyenler, yeni bölüm ardından bizi tekrar ziyaret etmeyi unutmasınlar.

 

Songül çizgili bluz

 

Songül’ün yeni bölümde giymiş olduğu çizgili bluz markasını da sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. No 309 37’inci bölümde Songül antrasit kaban altına giydiği çizgili bluzun nereden olduğunu meraklısı ile buluşturuyoruz.

 

No 309 37. Bölüm 1 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok