No 309 36. Bölüm Kıyafetleri

no 309 36. bölümde giyilen kıyafetler

No 309 36. bölüm Lale siyah elbise ve takıların markası, Onur gri takım nereden ve Pelin Su kırmızı kıyafeti dizi sponsorları açıklanıyor. No 309 36. bölüm kıyafetleri markaları yayınlanıyor.

No 309 kıyafetleri dizi sponsorları her hafta sizlerle buluştuğu gibi, No 309 36. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları da yayınlanıyor. No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları nelerdir diye merak edenler için, fiyat ve mağazasıyla açıklamaya devam ediyoruz.

 

No 309 36. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların sevilen FOX TV dizisi No 309 kıyafet sponsorları hakkında izleyiciyi merakta bırakmaya devam ediyor. No 309 kıyafetleri marka, fiyat ve nereden satın alınır mağaza bilgileri ile ziyaretçilerimiz ile buluşuyor. No 309 Lale elbise, Onur takım ve Nergis kombinleri hakkında yeni bölüm ardından sizleri bilgilendireceğiz.

 

Lale siyah V yaka elbise

no 309 36. bölüm lalenin elbisesi

Lale Siyah V Yaka Elbise Markası

No 309 36’ıncı bölümde Lale çok şık bir siyah elbise ile karşımıza çıkıyor. Lale’nin giydiği V yaka siyah elbise ne markadır, nereden satın alınır öğrenmek için takipte kalın. Lale siyah elbise sponsor markası buradan ve sosyal medya adreslerimizden duyurulacaktır.

 

Onur siyah palto

 

No 309 Onur kıyafetlerinin markalarını da merak edenlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Onur siyah paltosu ne markadır ve satın alma mağazası neresidir, detayları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmadan geçmiyoruz.

 

Lale zımba delikli jean pantolon

no 309 36. bölüm lalenin gömlek ve jeanı

Lale Mavi Gömlek ve Delikli Jean Markası

Lale’nin bu hafta giydiği kıyafetler arasında yanları zımba delikli jean pantolonu da çok sevildi. Lale jean nereden satın alınır, markası ve fiyatı hakkında sizler için detaylar açıklanıyor. Lale’nin giydiği delikli kot pantolon satın almak isteyenler için mağaza detayı ile yayınlanıyor.

 

Songül bej kaban

 

No 309 Songül’ün otuz altıncı bölümde giymiş olduğu bej kaban markasını da sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Songül bej kaban ne markadır, ne kadar fiyatla nereden satın alınır tüm bilgiler burada açıklanıyor.

 

Pelin Su kırmızı elbise ve ceket

no 309 36. bölüm pelin su elbise ve ceketi

Pelin Su Kırmızı Elbise ve Ceket Markası

Pelin Su’nun yeni bölümde giydiği altın sarısı (dore) renk detaylı kırmızı elbisesi ve ceket takımı markasını da sizler için yayınlıyor olacağız. Pelin Su kırmızı kıyafeti ne markadır öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz.

 

Lale mavi gömlek

 

Lale’nin zımba delikli jeani ile kombin ettiği kısa mavi gömlek markası hakkında da bilgiler açıklanıyor. Lale mavi gömleği satın almak isteyenler, markanın online mağazasından temin edebilirler.

 

No 309 36. Bölüm 22 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Nazan dedi ki:

    36 ıncı bolumde gıydıgı sıyah beyaz cizgili buluz hangi marka