No 309 35. Bölüm Kıyafetleri

no 309 15 şubat kıyafetleri

No 309 35. bölüm dizi sponsorları, yeni bölüm kıyafetleri nereden ve 15 Şubat Lale kırmızı elbise markası açıklanıyor. No 309 Lale triko, ayakkabı ve Nergis mini etek ile çizme markası, fiyatı ve mağazası yayınlanıyor.

No 309 35. bölüm 15 Şubat kıyafetleri markaları yayınlanıyor, Lale kırmızı elbise nereden açıklanıyor. No 309 35’inci bölümde Nergis’in giydiği mini etek ve çizme markalarına da fiyat bilgileri ile yer veriliyor. No 309 kıyafetleri kategorimizden de mağaza detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

No 309 35. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 35. bölüm dizi sponsorları galerimizde mağaza ve fiyat detayları ile birlikte yayınlanıyor. No 309 Onur kıyafetleri 35. bölümde izleyicinin dikkatini çekiyor, Onur nereden giyiniyor merak ediliyor. Betül ve Filiz davette giydikleri elbise modelleri ile göz kamaştırıyor.

 

Lale kırmızı spagetti askılı elbise

no 309 35. bölüm lalenin elbisesi

Lale Kırmızı Elbise Markası

Lale’nin kutlamada giydiği kırmızı elbisesi çok beğenildi. Etek ucu fırfırlı askılı kırmızı elbisenin markasına ulaşmak isteyenler için detayları sizlerle paylaşıyoruz. Lale kırmızı elbise nereden satın alınır, fiyatı ne kadar sorularınızı yanıtsız bırakmıyoruz.

 

Betül tül ve dantel detaylı elbise

 

Betül’ün omuzları ve kolları hem tül hem de dantel detaylı siyah mini elbisesi markası da merak ediliyor, bu hafta yeni bölümle birlikte Betül siyah elbise markası açıklanıyor.

 

Nergis kırmızı triko siyah etek ve çizme

no 309 35. bölüm nergisin kombini

Nergis Kırmızı Triko Siyah Etek ve Çizme Markası

Nergis’in 35’inci bölümde giymiş olduğu kırmızı triko kazağı ve siyah mini eteği, siyah çizme ile kombin ediliyor. Nergis siyah mini etek ve çizme markalarını da sayfamızdan öğrenebileceksiniz.  Nergis kırmızı kazak nereden satın alınır detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

 

Filiz kırmızı elbise

 

Filiz’in giydiği kırmızı ispanyol kol ve dantel detaylı elbisesi de büyük beden giyinen bayanların beğenisini kazandı. Filiz kırmızı elbisesi nereden merak edildi.

 

Pelin Su dore elbise

no 309 35. bölüm pelin sunun elbisesi

Pelin Su Dore Elbise Markası

No 309 otuz beşinci bölümde Pelin Su’nun giydiği dore dik yaka elbise modeli göz kamaştırdı. Nefes kesen güzelliği ile Pelin Su elbise markasını merak ettirdi.

 

Onur taba rengi kaban

 

Onur’un giydiği taba rengi kaban markası da merak ediliyor, nereden satın alınır ve fiyat bilgisine dair merak edilenleri sizler için yayınlıyoruz.

 

No 309 35. Bölüm 15 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Ebru dedi ki:

    Lalenin 35 Bölümde sari siyah kürklü ceketi var hangi marka almanyaya siparis mümkünmü? Fiyati önemli degil bayildim cok istiyorum

  2. Nesrin dedi ki:

    Mrb. Lalenin son bölümde giydiği taba rengi yakası siyah kürklü kaban hangi marka ve fiyatı nedir