No 309 34. Bölüm Kıyafetleri

no 309 34. bölümde giyilen kıyafetler

No 309 34. bölüm Lale gri elbise ve kürk mont markası, Songül pembe kaban nereden satın alınır dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. No 309 kıyafetleri markaları ve fiyatlarına galerimizden erişebilirsiniz.

No 309 34. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları hakkında merak edilenleri sayfamızda açıklıyoruz. No 309 dizi kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza bilgileri de sizlerle paylaşılıyor. No 309 kıyafetlerine galerimizden göz atabilirsiniz, dizi sponsorları hakkında bilgileri sizler için yayınlıyoruz.

 

No 309 34. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 yeni bölüm Lale kıyafetleri yine göz kamaştırıyor. Lale’nin giydiği elbise, mont, takı sponsorları sayfamızda yayınlıyor. No 309 Onur’un giydiği kıyafetlerin de dizi sponsor markalarına sayfamızda yer veriyoruz. Nergis, Nilüfer ve Songül kıyafet kombinleri hakkında da bilgilendirmeye devam ediyoruz.

 

Lale gri uzun elbise

no 309 34. bölüm lalenin abiyesi

Lale Gri Uzun Elbise Markası

No 309 8 Şubat kıyafetleri markası hakkında merak edilenleri sizlerle sosyal medya adreslerimizden de paylaşıyoruz. Lale kıyafetlerinin göz kamaştırdığı yeni bölümde abiye markası da merak ediliyor. Lale gri elbise nereden satın alınır, abiyesi fiyatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Songül pembe kaban

 

No 309 yeni bölümünde Songül’ün giydiği kıyafetlerin de markalarını merak edenler için sayfamızda yayınlıyoruz. Songül pembe kaban markası izleyici tarafından merak edilmekte. Songül pembe dik yaka kaban mağazasını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Lale bej rengi kürk mont

 

No 309 kıyafet sponsorları sayfamızda yeni bölüm ardından paylaşılacaktır. Lale’nin abiye elbisesi üzerine giydiği kürk montu da marka bilgileri ile galerimize eklenecektir. Lale bej rengi kürk mont nereden satın alınır öğrenmek için bizi takipte kalın.

 

Lale desenli sweatshirt

no 309 34. bölüm lalenin sweatshirtü

Lale Desenli Sweatshirt Markası

No 309 Lale kıyafetleri arasında günlük kombinleri de göz kamaştırıyor. Lale’nin bu hafta ki yeni bölümde giydiği desenli sweatshirt modeli de bunlarda biridir. Lale parlak gri ve petrol mavisi renklere hakim sweatshirtü nereden markasını yayınlıyor olacağız.

 

Nilüfer mor elbisesi

 

No 309 8 Şubat dizi kıyafet markalarına sayfamızda yer verirken, Nilüfer’in mor elbisesi markası da sayfamızda fiyat bilgileriyle açıklanacaktır. Nilüfer piliseli elbise marka ve fiyat hakkında dizinin yeni bölüm ardından sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

 

No 309 34. Bölüm 8 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok