No 309 33. Bölüm Kıyafetleri

no 309 33. bölüm giyilen kıyafetlerin markası

No 309 33. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları ne kadar sayfamızda açıklanıyor. No 309 1 Şubat kıyafet ve dizi sponsorları yeni bölüm ardından paylaşılıyor.

No 309 33. bölüm kıyafetleri nereden, markaları ve fiyatları hakkında merak edilenleri 1 Şubat yeni bölüm ardından sizlerle paylaşıyoruz. No 309 33. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden veya No 309 kıyafetleri kategorimizden ulaşabilirsiniz. No 309 kıyafetleri markalarını öğrenmek isteyenler için sosyal medya adreslerimizden de açıklıyoruz.

 

No 309 33. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını sayfamızdan öğrenebilir, görsel açıklamalarından hangi mağazada satıldığı hakkında da bilgi edinebilirsiniz. No 309 33’üncü bölüm Lale kombinleri gözlere şıklıkla hitap ediyor, hangi mağazadan giyindiğini merak ettiriyor.

 

Lale örgü beyaz kazak

no 309 33. bölüm lalenin kazağı

Lale Örgülü Kazak Markası

Lale’nin otuz üçüncü bölümde giydiği beyaz örgü kazak modeli çok beğeniliyor. Lale beyaz kazak nereden satın alınır diye merak edenler için, yeni bölümün hemen ardından sayfamızdan erişebilirsiniz. Lale örgülü kazak satın almak isteyenler için mağaza linki ile birlikte yayınlanıyor.

 

Nilüfer haki elbise

 

Sezon modası renklerinden biri olan haki, Nilüfer’in elbisesinde karşımıza çıkıyor. Nilüfer haki elbise markasını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer haki elbisesi nereden satın alınır sizlerle paylaşıyoruz. Nilüfer elbisesi nereden satın alınır sosyal medya adreslerimizden de öğrenebilirsiniz.

 

Onur lacivert triko

 

Onur’un yeni bölümde üzerinde dikkat çeken lacivert trikosu markasını da galerimizden öğrenebilirsiniz. Onur lacivert yuvarlak yaka triko kazak hangi markaya ait ve hangi mağazadan satın alınabilir sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Songül tüylü mont

no 309 33. bölüm songülün kabanı

Songül Tüylü Mont Markası

Songül’ün son birkaç bölümdür giymiş olduğu kaban ve ceket modelleri şıklığı ile göz kamaştırıyor. Songül lacivert ve siyah renklere hakim tüylü montu ne markadır ve fiyatı ne kadardır açıklıyoruz.

 

Onur bordo yelek

 

No 309 33’üncü bölümde Onur’un giydiği bordo yelek markasını ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilir ve nereden satın alabileceğinize de sayfamızdan erişebilirsiniz. Onur’un giydiği bordo yeleği mağazadan inceleyebilirsiniz.

 

Lale kırmızı pantolon

 

Lale’nin beyaz örgü kazağı altına giydiği kırmızı pantolonu ne markadır ve hangi mağazadan satın alınır sorularının yanıtına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Lale kırmızı pantolon markasını ve fiyatını galeri de görselin açıklamasından da öğrenebilirsiniz.

 

No 309 33. Bölüm Kıyafetleri 1 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok