No 309 32. Bölüm Kıyafetleri

no 309 32. bölüm kıyafetleri sponsor markaları

No 309 32. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, Lale mont, Onur deri ceket ve Nergis bordo kaban markaları yayınlanıyor. No 309 dizi sponsorları, aksesuar markaları mağazalarıyla yayınlanıyor.

Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarına izleyicisini kilitleyen No 309 dizisi kıyafetleri marka ve fiyatları merak eden izleyiciler için sayfamızda yayınlandı. No 309 39. bölüm kıyafet sponsorlarına hem galerimizden hem de No 309kıyafetleri kategorimizden ulaşabilirsiniz. No 309 25 Ocak dizi sponsorları aynı zamanda sosyal medya adreslerimizden de duyurulmaktadır.

 

No 309 32. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dizinin yeni bölümünde çok şık kombinler göze çarpıyor. No 309 32. bölüm kıyafet sponsorları merak edilirken, takı ve aksesuar markaları da izleyicinin merak ettikleri arasında yer alıyor. Lale, Nergis, Onur, Nilüfer kıyafetleri nereden satın alınır mağaza detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor.

 

Lale mavi mont

no 309 32. bölüm lalenin mavi montu

Lale Mavi Mont Markası

No 309 Lale kıyafetleri arasında dikkat çeken mavi mont ne markadır, fiyatı ne kadardır ve hangi mağazalarda satılmaktadır sorularınız yanıtsız kalmıyor. Lale mavi mont markası sizler için açıklanıyor.

 

Lale pudra kazak

 

Lale’nin yeni bölümde giydiği pudra rengi kazak modeli de görenlerin beğenisini kazanıyor, markasını merak ettiriyor. Lale boğazlı pudra rengi kazağı detaylarına da sayfamızda yer veriliyor.

 

Onur deri ceket

no 309 32. bölüm onurun deri ceketi

Onur Deri Ceket Markası

No 309 Onur kıyafetleri arasında bu hafta deri ceketi gözlere hitap eden şıklığı ile dikkatlerden kaçmıyor. Onur’un giydiği deri ceket ne marka ve fiyatı ne kadar sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Nilüfer palto

 

Nilüfer’in giymiş olduğu palto da markasını merak ettiren No 309 dizi kıyafetleri arasında. 25 Ocak yeni bölüm Nilüfer gri palto nereden, açıklanıyor.

 

Nergis bordo desenli kaban

no 309 32. bölüm nergisin kabanı

Nergis Bordo Kaban Markası

Otuz ikinci bölümde Nergis’in giydiği desenli kaban da dikkatlerden kaçmadı. Nergis desenli bordo kaban markasını mutlaka sizler için paylaşıyor olacağız.

 

Lale krem rengi kaban

 

Dizinin dış çekimlerinde Lale kaban, mont, ceket kombinleri ile göz kamaştırıyor. Lale bu hafta giydiği krem rengi kaban markasını merak ettirmekte.

 

Onur gri kaban, atkı ve bere kombini

 

Onur’un atkısı, beresi ve gri kaban markası  hakkında da detayları sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Onur siyah atkı, bere markaları ile birlikte, gri kaban nereden satın alınır açıklanıyor.

 

No 309 32. Bölüm 25 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Fusun ayverdi dedi ki:

    Hangi sayfsda marka ve fiyat ve magazalari acikliyosunuz

  2. semra dedi ki:

    no 309 32 bölümde Betül karakterin giydiği triko kaza arkası v yaka olan kimin ürünüdür