No 309 30. Bölüm Kıyafetleri

no 309 29. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

No 309 30. bölüm kıyafetleri markaları, dizi sponsorları ve Lale kıyafet fiyatları açıklanıyor. Songül, Nilüfer ve Nergis kıyafetleri markaları da sayfamızda açıklanıyor.

No 309 30. bölüm kıyafetleri markası nedir, fiyatları ne kadardır ve hangi mağazalardan satın alınır tüm merak edilen No 309 dizi sponsorları markası sizlerle paylaşılıyor. No 309 kıyafet sponsorları merak ediliyor, 11 Ocak yeni bölüm kombinleri sizlerle paylaşılıyor.

 

No 309 30. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinin 30’uncu bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin marka bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni bölüm kıyafetleri dikkat çekiyor. Lale elbise, kazak ve Onur kazak, mont markaları sizler için fiyatlarıyla ve mağazalarıyla yayınlanıyor.

 

Lale lacivert elbise

no 309 30. bölüm lalenin elbisesi

Lale Kısa Kollu Lacivert Elbise Markası

Lale’nin doğumdan sonra giydiği kısa kollu lacivert elbisesi görenlerin dikkatini çekiyor, beğenisini kazanıyor ve markasını merak ettiriyor. Lale lacivert elbise ne marka ve fiyatı  ne kadar sizler için açıklanıyor.

 

Filiz siyah mini elbise

 

Filiz’in otuzuncu bölümde giymiş olduğu siyah mini elbisesinin de markası nedir merak edilen No 309 kıyafetleri arasındadır. No 309 Filiz siyah elbise nereden satın alınır sorusunun yanıtı sayfamızda yayınlanıyor.

 

Lale lacivert ve siyah çizgili triko kazak

 

No 309 30’uncu bölüm Lale lacivert ve siyah çizgili trikosu markasını da öğrenmek isteyenler için hem sayfamızda hem de sosyal medya adreslerimizde paylaşıyor olacağız. No 309 11 Ocak kıyafetleri arasında Lale çizgili kazak nereden satın alınır sorusuna da yanıt bulacaksınız.

 

Lale yaprak desenli kimono

 

Lale’nin giydiği yaprak desenli kimono da izleyici tarafından beğeni kazanan No 309 dizisi kıyafetleri arasında yerini aldı. Lale desenli kimononun ne marka olduğunu açılıyor, fiyat ve mağaza bağlantısını da sayfamıza ekliyoruz.

 

Onur lacivert triko kazak

no 309 30. bölüm onurun kazağı

Onur Yakası Siyah Lacivert Triko Markası

No 309 Onur kıyafetleri markaları da her hafta izleyici tarafından merak edilmektedir. Onur’un boğaz kısmı siyah lacivert trikosu nereden, mağazası ve marka bilgilerine galerimizde ki görselden ulaşabilirsiniz.

 

Songül bordo bluz ve kaban kombini

 

Songül’ün yeni bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekeni bordo bluzu ve kaban kombini oldu. Songül şifon bordo bluz ne markadır ve kabanı nereden satın alınır sizler için dizi kıyafetleri ekibi paylaşıyor.

 

Pelin Su beyaz deri ceketi

no 309 30. bölüm pelin su deri ceketi

Pelin Su Beyaz Deri Ceket Markası

Pelin Su’nun yeni bölümde beyaz deri ceket tercihi dikkatlerden kaçmadı. Pelin Su deri ceketi ne markadır öğrenmek için sayfamızı dizinin yeni bölümü ardından da ziyaret edin. Pelin Su beyaz deri ceket markası ve fiyatı yeni bölüm sonunda paylaşılacaktır.

 

No 309 30. Bölüm 11 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

 1. Gülten dedi ki:

  Son bölümde Filiz karakterinin nikahta giydiği kıyafetin Markası nedir

 2. nurr dedi ki:

  nergisin mavi yakası kürklü kabanın markası 30 .bölümde giydiği tşkler

 3. Nilgün dedi ki:

  No:309 onurun annesinin kıyafet sponsoru markası

 4. ayşe dedi ki:

  merhaba;
  lalenın kımonosunun markasını eklememişsiniz.