No 309 3. Bölüm Kıyafetleri

No 309 3. bölüm dizi kıyafetleri markası ve fiyatı. Demet Özdemir (Lale) kıyafetleri satın al. Onur takım elbisesi hangi mağazada detaylar sayfamızda sizlerle buluştu.

No 309 dizisinin 3. bölüm dizi kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları ve No 309 Demet Özdemir kıyafetleri fiyat ve satın al bağlantıları sayfamızda sizlerle buluşuyor. No 309 3. bölüm kıyafetleri markası hakkında detaylara, No 309 kıyafetleri sayfamızdan ve galerimizden ulaşabilirsiniz.
No 309 Kıyafetleri İçin Tıklayın
No 309 yeni bölümü ile 15 Haziran akşamı Fox TV ekranlarında yayında olurken, dizide giyilen Furkan Palalı, Pelin Uluksar ve Demet Özdemir kıyafetleri markası ve fiyatı merak edildi. No 309 3’üncü bölüm Lale kıyafetleri markaları açıklandı. No 309 Lale kıyafetleri markası ile birlikte mağaza bilgileri de sizlerle paylaşıldı.

 

Lale sarı gömlek ve jean

 

Lale’nin 3’üncü bölümde giydiği sarı gömleği markası açıklandı. Lale sarı gömleğini mavi jean ile kombin etti. Şıklığı iel göz kamaştıran Demet Özdemir’in giydiği sarı gömlek ve kot pantolon markaları galerimize eklendi.

 

Lale beyaz bluz ve mavi pantolon

 

Bebe mavisi rengindeki pantolonu ile kolsuz beyaz bluzunu kombin eden Lale çok şıktı. Lale’nin giydiği sarı gömlek ile mavi pantolon markaları hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Lale beyaz t-shirt ve desenli tayt

 

Lale beyaz tişörtünü kendinden desenli koyu mavi tayt ile kombinledi. Lale kombini markasını merak edenler için, sayfamızda detaylara yer veriyoruz. Lale’nin giydiği sarı gömleği fiyatı ve desenli taytı satın almak isteyenler için merak edilenler açıklandı.

 

Onur takım elbise ve yaka iğnesi

 

Furkan Palalı’nın üçüncü bölüm 15 Haziran kıyafetleri çok sevildi. Onur’un giydiği takım elbise markasını öğrenmek isteyenlere paylaştık. Onur takım elbisesi ile yaka iğnesi kullandı.

 

No 309 3. Bölüm 15 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok