No 309 28. Bölüm Kıyafetleri

no 309 28. bölüm kıyafetleri sponsorları nedir?

No 309 28. bölüm Lale yeşil dantelli elbise markası, Nergis gri örgü kazak ve Betül dantel gömlek markaları fiyatlarıyla açıklanıyor. No 309 kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

No 309 28. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları ve Lale elbise markası nedir, hangi mağazadan satın alınır detayları sayfamızda açıklıyoruz. No 309 kıyafetleri nereden, kostüm sponsorları galerimizde açıklıyoruz.

 

No 309 kıyafet sponsorları

 

No 309 kostüm sponsorları, Lale elbisesi markası ve fiyatı, Onur’un gömlek kombinleri ve Nergis, Nilüfer ile Songül kombinleri de nereden satın alınır tüm detaylara sayfamızda yer veriyoruz. No 309 28’inci bölüm kıyafetlerini galerimizden inceleyebilir, markalarını da görsel açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

 

Lale dantelli yeşil elbise

no 309 28. bölüm lalenin elbisesi

Lale Yeşil Dantel Elbise Markası

No 309 28. bölümde Lale’nin giydiği yeşil dantelli elbise göz kamaştırıyor. Lale yeşil elbisesi ne markadır ve fiyatı ne kadardır merak edilenlerle paylaşıyoruz.

 

Onur beyaz gömlek

 

Onur’un her hafta giydiği gömlek modelleri gözlerden şıklığı ile kaçmıyor. Onur bu hafta siyah düğmeli beyaz gömleği ile dikkat çekiyor, markasını merak ettiriyor.

 

Nergis gri örgü kazak

no 309 28. bölüm nergisin kazağı

Nergis Gri Örgü Kazak Markası

Nergis’in giydiği örgü kazak markası da izleyici tarafından merak edilmekte. Nergis gri örgü kazak bu hafta çok beğenilen kıyafetler arasında yer aldı. Nergis’in giydiği gri kazak marka ve fiyat detayıyla sayfamızda yer veriliyor.

 

Betül lacivert dantelli gömlek

 

No 309 kıyafetleri arasında Betül’ün kombinleri de dikkat çekiyor. Her hafta şık giyimleri ile beğeni kazanan Betül, bu hafta lacivert dantelli gömleği ile ekranlarda şıklık rüzgarı estiriyor.

 

Songül lacivert gömlek

 

Songül’ün kıyafet kombinleri arasında yirmi sekizinci bölümde lacivert gömleği göz kamaştırıyor. Songül lacivert gömlek ne markadır, nerede satılıyor detaylar sayfamızda yayınlanıyor.

 

Yıldız simli triko

no 309 28. bölüm yıldızın trikosu

Yıldız Simli Triko Markası

No 309 dizisi kıyafetleri ile göz kamaştıran bir diğer isimde, Onur’un annesi Yıldız oluyor. Yıldız bu hafta giydiği simli boğaz detaylı trikosu ile şıklığından söz ettiriyor.

 

Filiz pudra elbise

 

Filiz’in elbiseleri arasında bu hafta giydiği pudra rengi lacivert manşetli elbise markası ve fiyatını da sayfamızda yayınlıyoruz. Filiz’in giydiği pudra uzun elbise nereden satın alınır tüm detaylar sizlerle sayfamızda paylaşılıyor.

 

No 309 28. Bölüm 28 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. tayfun dedi ki:

  28.bolumde kurtulusun giydigi bordo renk gomlek nerden hangi marka onun bilgisi yok

 2. Yıldız dedi ki:

  Çok güzel ..ben de istiyorum.. Lütfen hangi marka fiyatı nedir? Bilgi rica ediyorum

 3. Yıldız dedi ki:

  Yıldız’ ın giydiği simli triko nun markası nedir

 4. cemre dedi ki:

  Çok güzel.😊😊