No 309 27. Bölüm Kıyafetleri

no 309 27. bölüm kıyafetleri nereden

No 309 27. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır açıklıyoruz. No 309 Lale elbise, mont, kaban dizi sponsorları yayınlanıyor. No 309 Nergis kombinleri de sayfamızda fiyat ve mağazasıyla açıklanıyor.

No 309 27. bölüm kıyafetlerinin marka ve fiyat bilgilerine her hafta olduğu gibi, 21 Aralık yeni bölümün hemen ardından da yer vermeye devam ediyoruz. No 309 Lale kıyafetleri yine göz kamaştırıyor. Pelin Su kombinleri ile dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor.

 

No 309 27. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 27. bölümde Lale jean ceket, mini etek ve elbise kombinleri ile şıklığından söz ettiriyor. No 309 Pelin Su kırmızı tulumu ile yeni bölüme damga vuruyor. Nergis, Songül ve Onur kazakları, kabanları ile dikkat çeken diğer isimler olurken, 27. bölüm kıyafet sponsorları da izleyici ile sayfamızda buluşuyor.

 

Lale kot ceket

no 309 27. bölüm lalenin jean ceketi

Lale Kot Ceket Markası

Lale’nin yeni bölümde giymiş olduğu jean ceket zımba detayları ile hareketlilik kazanmış. No 309 27. bölüm Lale kot ceketi markası nedir, fiyatı ne kadar yayınlanacaktır.

 

Onur boğazlı kazak ve ceket kombini

 

Onur iş adamı kombinleri ile her hafta şıklığından söz ettiriyor. Onur’un gri boğazlı kazağı ve açık renkli ceket kombini yine hangi markadan merak ediliyor.

 

Pelin Su kırmızı tulum

no 309 27. bölüm pelin sunun tuulumu

Pelin Su Kırmızı Tulum Markası

No 309 21 Aralık yeni bölüm kıyafetleri arasında Pelin Su kırmızı tulum kombini ile nefes kesti. Pelin Su bant yaka kırmızı tulumu nereden satın alınır, marka ve mağaza detayları açıklanıyor.

 

Songül kaban ve mürdüm rengi bluz

 

Şıklığı ile her hafta göz kamaştıran bir diğer isimde, Songül oluyor. No 309 Songül kıyafetlerinin beğenenler için markalarına yer vermeye devam ediyoruz. Songül mürdüm rengi bluzu ve turuncu kabanı markası da fiyatıyla sayfamızda açıklanıyor.

 

Pelin Su siyah bluz

no 309 27. bölüm pelinsunun bluzu

Pelin Su Siyah Transparan Bluz Markası

Pelin Su şık kombinleri ile bu hafta ekranda boy gösteriyor. No 309 yirmi yedinci bölümde Pelin Su siyah transparan siyah bluzu ve bordo pantolon kombini ile göz kamaştırıyor.

 

Lale gri triko

 

Lale’nin giymiş olduğu bol kesimli gri triko markasını da merak edenlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Lale gri trikosu nereden satın alınır, detaylar yeni bölüm ardından sayfamızda olacaktır.

 

No 309 27. Bölüm 21 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Lalenin son bölümde giydiği pempe montun ve aşotman markası nedir

 2. Özge dedi ki:

  Lale’nin son bölümde 27. Bölümde pembe elbisesi ile taktığı kolyenin (Karaca kolye yada boynuz formunda kolye) markası nedir teşekkürler

 3. Fatma dedi ki:

  Lalenin gri kircilli kaban inin markası ve fiyatı hala gelmedi ogrenebilirmiyim

 4. Fulya dedi ki:

  Giydiği turkuaz elbisenin markasını öğrenebilirmiyim bayıldım

 5. Bade dedi ki:

  Lalenin evde giydiği pudra renkli kadife elbisenin markasını öğrenbilir öiyim?

 6. Fatma dedi ki:

  Lalenin gri kircilli kaban markası ve fiyatı nedir?

 7. seher dedi ki:

  Yesil elbisesinin markasi nedir acaba

 8. Leyla dedi ki:

  Lalenin kot ceketinin markası neymiş çok güzel