No 309 26. Bölüm Kıyafetleri

no 309 26. bölüm dizi sponsorları

No 309 26. bölüm kıyafetleri markası, yeni bölüm kostüm sponsorları ve Lale kıyafetleri nereden açıklıyoruz. No 309 kıyafetleri markalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fox TV ekranlarında 14 Aralık yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşacak olan No 309 26. bölüm kıyafetleri göz kamaştırıyor, marka ve fiyatlarını merak ettiriyor. No 309 kıyafetleri ile göz kamaştıran Lale (Demet Özdemir) yeni bölümde de yine şık kombinler ile karşımıza çıkıyor. Lale kıyafetleri markası, Pelin Su, Nergis ve Songül kombinleri de ne marka olduklarını merak ettiriyor.

 

No 309 26. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dizimizin yeni bölümünde şıklığı ile göz kamaştıran bayanların hangi markadan giyindiklerini, takı sponsorlarını ve ayakkabı ile çanta hangi mağazadan satın alındı tüm bilgileri açıklıyoruz. No 309 26. bölüm kıyafet sponsorlarına hem dilerseniz galerimizden göz atabilir, hem de No 309 kıyafetleri sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Lale beyaz, pembe ve lacivert renkli kaban

no 309 26. bölüm lalenin kabanı

Lale Önü Arkası Renkli Kaban Markası

Lale’nin 26. bölüm kıyafetleri arasında önü ve arkası renk bloklu kabanı dikkat çekiyor. Lale’nin giydiği lacivert zemin üzerine beyaz ve pembe renk detayının yer aldığı kabanı çok beğenildi.

 

Pelin Su siyah triko, pantolon ve spor ayakkabı

 

Yirmi altıncı bölümde Pelin Su siyah spor kombini ile dikkat çekiyor. Pelin Su’nun giydiği siyah trikosu, pantolonu ve spor ayakkabıları marka ve fiyatlarına da sayfamızda yer veriliyor.

 

Nergis siyah elbise ve kürk yelek

no 309 26. bölüm nergisin elbisesi

Nergis Siyah Boğazlı Elbise Markası

No 309 Nergis kıyafetleri markaları da merak ediliyor. Nergis’in giydiği vizon renkli kürk yelek ve siyah mini elbisesi kombini göz kamaştırdı.

 

Lale kürk ceket

 

Kış aylarının gelmesiyle birlikte dizilerde kürk ceket ve yelek modellerine sıkça rastlar olduk. Lale kürk ceketi de bunlardan biri ve devamı gelecek.

 

Songül lacivert kaban

 

Songül’ün giydiği kıyafet modelleri de izleyici tarafından oldukça beğeniliyor. Songül lacivert kabanı ile dikkat çekiyor, tay tüyü rengindeki şapkası ve güneş gözlüğü de dikkatten kaçmıyor.

 

No 309 26. Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok