No 309 25. Bölüm Kıyafetleri

no 309 25. bölüm kıyafet sponsor markaları

No 309 7 Aralık 25. bölüm kıyafetleri Lale kombinleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle. No 309 kıyafetleri nereden satın alınır, mağazası yayınlanıyor.

No 309 25. bölümü ile 7 Aralık günü Fox TV ekranlarında fırtınalar estirirken, dizinin yeni bölüm kıyafet sponsorları da merak ediliyor ve No 309 25. bölüm kıyafetleri markaları sayfamızda yayınlanıyor. No 309 25. bölüm kıyafetleri nereden, Lale kıyafetleri ve Onur kıyafetleri mağaza detaylarıyla sayfamızda yerini alıyor.

 

No 309 25. bölüm kıyafet sponsorları

 

İzlenme rekorları kıran No 309 dizisi kıyafetleri de oldukça dikkat çekiyor. No 309 Lale kıyafetleri başta olmak üzere, Nergis, Pelin Su, Songül ve Nilüfer kıyafet sponsorları merak ediliyor. No 309 7 aralık kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat detaylarıyla sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Lale mor hırka, kot etek ve zigzag desenli triko

no 309 25. bölüm lalenin hırkası ve eteği

Lale Mor Hırka Kot Etek Markası

Lale kıyafetlerinin ilgi çektiği No 309 dizisinin yeni bölümünde mor hırkası, mavi kot eteği ve zigzag desenli trikosu çok beğeniliyor. Lale’nin giydiği zigzag desenli trikosu, mor hırkası ve mini kot eteği markaları açıklanıyor.

 

Lale beyaz baban

 

No 309 dizisinin 25’inci bölümünde Lale beyaz kabanı ile çok şık görünüyor. Lale’nin giydiği beyaz kaban nereden sorusunun yanıtı, dizinin yeni bölümü ardından sayfamızda açıklanacaktır.

 

Onur deri ceket ve beyaz boğazlı kazak

no 309 25. bölüm onurun deri ceketi ve kazağı

Onur Deri Ceket Beyaz Kazak Markası

No 309 Onur kıyafetleri de her hafta ilgi görüyor. Onur nereden giyiniyor, kıyafet sponsoru olan markalar nelerdir tüm bilgileri her hafta sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta yeni bölümde Onur deri ceketi ve boğazlı kazağı ile de şıklığı elden bırakmıyor.

 

Lale çizgili ve baskılı gömlek, jean pantolon

 

Lale’nin yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken mavi çizgili gömleği markasını da açıklıyoruz. Mavi çizgili gömleğin baskı detayları da dikkat çekiyor. Lale bu gömleğini paçasız kot pantolonu ile kombin ediyor.

 

Nergis sarı bluz ve desenli hırka

 

Dizinin yeni bölümünde Nergis kıyafetlerinin markalarına da fiyat detaylarıyla birlikte sayfamızda yer veriyoruz. Nergis sarı bluz ve desenli hırkası nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgileri açıklıyoruz.

 

No 309 25. Bölüm 7 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok