No 309 24. Bölüm Kıyafetleri

no 309 24. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

No 309 24. bölüm 30 Kasım kıyafetleri marka ve fiyatları, Lale gelinliği markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır açıklıyoruz. No 309 kıyafetleri sponsorları sayfamızda yayınlanıyor.

No 309 24. bölüm kıyafetleri arasında Lale’nin giydiği gelinlik modeli ve Onur’un smokini markası başta olmak üzere, yeni bölüm kıyafet sponsorları sayfamızda fiyatlarıyla açıklanıyor. No 309 kıyafetleri markaları her Çarşamba akşamı yeni bölüm ardından sizlerle paylaşıyoruz. No 309 30 Kasım kıyafetleri mağazasını da yayınlıyoruz.

 

No 309 24. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 yeni bölümde kullanılan kıyafetler, takı ve ayakkabı markaları, çantaları nereden satın alınır detayları her hafta sizlerle buluşturuyoruz. No 309 kıyafet sponsorlarını merak edenler için, detayları galerimizde yayınlıyoruz. No 309 Lale gelinliği ve Onur damatlığı başta olmak üzere, Nilüfer, Songül, Pelin Su ve Nergis giyimleri marka ve fiyatlarıyla yayınlanıyor.

 

Lale gelinliği

no 309 24. bölüm lalenin gelinliği

Lale Gelinlik Markası: “Özlem Süer”

No 309 30 Kasım 24. bölümde Lale gelinliği ile göz kamaştırıyor. Lale’nin yeni bölümde kullandığı kıyafetler bir yana, bu hafta giydiği gelinliği göz kamaştırıyor. Lale gelinliği nereden, markası nedir tüm bilgileri sayfamızda açıklıyoruz.

 

Onur smokin

 

Onur’un damatlık tercihi smokinden yana oluyor. Onur’un giydiği siyah smokinin markasını merak edenler için, detayları sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Nergis mavi boğazlı kazak

no 309 24. bölüm nergisin kazağı

Nergis Mavi Kazak Markası

Nergis’in yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken mavi kazağı da ne marka ve fiyatı ne kadar merak ediliyor. Nergis boğazlı mavi kazak nereden, mağazasını açıklıyoruz.

 

Pelin Su mavi kürk kaban

 

Pelin Su şıklığı ile bu hafta göz kamaştırıyor. Pelin Su’nun giydiği mavi kürk kaban marka ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya adreslerimizde de yayınlıyoruz.

 

Lale beyaz kazak

no 309 24. bölüm lalenin beyaz kazağı

Lale Beyaz Kazak Markası

No 309 24’üncü bölümde Lale’nin giydiği beyaz örgü kazak markasını da öğrenmek için doğru adrestesiniz. Lale beyaz kazak nereden satın alınır, markası ve fiyatı hakkında bilgiler sizlerle paylaşılıyor.

 

Lale püsküllü çanta

 

LAle’nin kıyafetlerini kombin ettiği şık çanta ve ayakkabı modellerinin de markalarını sizler için yayınlıyoruz. Lale’nin vizon ve mavi renk detaylara hakim püsküllü çantasının da markası merak ediliyor.

No 309 24. Bölüm 30 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok