No 309 22. Bölüm Kıyafetleri

no 309 22. bölüm dizi kıyafet sponsorları

No 309 yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken Lale elbise, trençkot, Nergis kazak ve Nilüfer kaban modelleri marka ve fiyatlarıyla yayınlanıyor. Onur takım ve Songül bluzları da aksesuar ve takı sponsorları ile sizlerle.

No 309 22. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları nedir, yeni bölüm kıyafet sponsorları hakkında detayları merak edenlerle buluşturuyoruz. No 309 Lale’nin giydiği kıyafetler nereden satın alınır, Onur takım ve Nergis kombinleri markaları da sizler için galerimizde yayınlanıyor. No 309 kıyafetleri markalarına 16 Kasım yeni bölüm ardından yer verilecektir.

 

No 309 22. bölüm kıyafet sponsorları

No 309 22. bölüm kıyafet sponsorları diziyi yakından takip eden ziyaretçilerimizle buluşuyor, fiyat ve mağaza bilgilerine de sayfamızda yer veriliyor. No 309 Nergis kıyafetleri ve Nilüfer elbiseleri, en az Lale kombinleri kadar ilgi görüyor. Songül’ün giyimleri de yaşıtları tarafından ilgi gördüğü gibi, genç kadınların da beğenisini kazanıyor.

 

Lale gümüş zincirli çanta

 

Son dönemlerde dizilerde gümüş renk modasına tanık oluyoruz. Lale’de bu modaya uyum sağlayan çanta kullanıyor. Lale’nin gümüş renk çantası zincir detayı ile birçok kıyafetin tamamlayıcısı olacak tarzda. Lale zincirli omuz çantası markasını sizler için yayınlayacağız.

 

Lale petrol mavisi bluz, pantolon ve trençkot

no 309 22. bölüm lale bluzu ve pantolonu

Lale Petrol Mavisi Bluz Pantolon Markası

Lale’nin petrol mavisi kombini bu haftaya damga vuruyor. Yeni bölümde petrol mavisi bluz, pantolon ve trençkot kombini ile göz kamaştıran Lale, bu kombinin hangi markaya ait olduğunu sorgulatıyor. Lale kıyafeti markalarına fiyat detaylarıyla yer verilecektir.

 

Onur kahverengi ceket

 

Onur’un kahverengi ceket kombini de erkek modasına damga vuruyor. Onur kahverengi ceketi nereden satın alınır. Onur kıyafetleri arasında yeni bölümde ilgi çeken takımı sponsorunu da yayınlıyoruz.

 

Nergis sarı kazak

no 309 22. bölüm nergis kazağı

Nergis Sarı Kazak Markası

Nergis’in giydiği boğazlı sarı kazak yeni bölümü izleyenlerin gözünden kaçmıyor. Nergis’e çok yakışan sarı kazak nereden satın alınır detayları yayınlıyoruz.

 

Songül mavi elbise ve kırmızı hırka

 

No 309 Songül mavi çiçekli elbisesi ile bu hafta göz kamaştırıyor, elbisesini ise kırmızı hırka ile tamamlıyor. Songül’ün giydiği elbise ile hırka nereden, mağaza bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Lale bej kaban

 

No 309 16 Kasım 22’inci bölümde Lale bej kabanı markasını da merak ettiriyor.  Lale bej kabanı satın almak isteyenler için, marka ve mağaza bilgilerini yayınlıyor olacağız.

 

No 309 22. Bölüm 16 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Zeynep dedi ki:

    Merhaba 22. bölümde Nergis’in giydiği uzun kabanın markasını öğrenebilirmiyiz