No 309 21. Bölüm Kıyafetleri

no 309 21. bölüm kıyafetleri marka ve sponsorları

N0 309 21. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm kostüm sponsorları ve dizi kıyafetleri nereden satın alınır sayfamızda açıklıyoruz. No 309 yeni bölüm kıyafetleri fiyatlarıyla yayınlanıyor.

No 309 21. bölüm kıyafet sponsorlarını merak edenler için,detaylı bilgilere sayfamızda yer veriliyor. No 309 kıyafetleri her çarşamba akşamı yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor, fiyat ve mağaza detaylarına da sayfamızda da yer veriliyor.

 

N0 309 21. bölüm kıyafet sponsorları

Ekranların en eğlenceli dizilerinden biri olan No 309, yeni bölüm kıyafetleri ile izleyicinin dikkatini çekiyor. No 309 kıyafetleri marka ve fiyat detaylarıyla birlikte, kostüm sponsorlarına galermizde yer veriliyor.

Nilüfer kadife bordo elbise

No 309 dizisinin 21’inci bölümünde Nilüfer’in giydiği kadife bordo renkli elbise görenleri mest etti. Kış aylarında şıklığı ile dikkat çekmek isteyenler, Nilüfer bordo elbisesini satın alabilir. Peki, Nilüfer kadife elbise ne markadır? İşte bu sorunun yanıtı sayfamızda açıklanıyor.

Lale siyah deri ceket ve pantolon

no 309 21. bölüm lale siyah pantolonu

Lale Siyah Deri Ceket ve Bol Paça Pantolon Markası

Lale’nin şıklığına bu hafta da diyecek yok. Her hafta birbirinden hoş kombinler ile göz kamaştıran Lale, bu hafta siyah deri ceketli kombini ile dikkatleri üstünde topluyor. Lale siyah bol paça pantolonu da markasını da açıklıyoruz.

Songül bordo ceket ve mor etek kombini

Songül’ün kıyafetleri de diziyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanmakta. Songül bordo ceket, beyaz gömlek ve mor etek kombini ile çok şık görünüyor. Songül’ün kombini markalarına tek tek yer verilecektir.

Nergis kırmızı havuz yaka triko elbise ve deri ceket

no 309 21. bölüm nergis ceketi ve elbisesi

Nergis Kırmızı Elbise Deri Ceket Markası

Şıklığı ile her hafta göz kamaştıran bir diğer isim de şüphesiz Nergis oluyor. Nergis’in bu hafta üzerinde havuz yaka kırmızı triko elbise dikkat çekiyor. Nergis kırmızı elbisesini siyah deri ceket ile tamamlıyor.

Onur desenli gömlek

Onur’un gömlek modelleri her hafta göz kamaştırıyor ve markalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Onur’un giymiş olduğu desenli antrasit renk gömlek bu hafta da markasını merak ettiriyor.

Lale kürk yelek

no 309 21. bölüm lale yeleği

Lale Kürk Yelek Markası

Lale’nin şık kombinleri arasında göze çarpan bir diğer kıyafeti de kürk yeleği oluyor. Kükr yelek kombini ile şıklığını sergileyen Lale, nereden giyiniyor, marka ve fiyat detaylarıyla sayfamızda yer alıyor.

Songül siyah ceketi

No 309 Songül kıyafetleri arasında göze çarpan siyah ceketin markasını da hem sayfamızda hem de sosyal medya adreslerimizde açıklıyoruz. Songül siyah ceketi nereden, markası nedir ve fiyat bilgisine galerimizden ulaşabilirsiniz.

N0 309 21. Bölüm 9 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. nihal sütpınar dedi ki:

    yıldız karakterinin kıyafetlerinin sponsorları kimdir