No 309 2. Bölüm Kıyafetleri

No 309 2. Bölüm dizi sponsorları Pelin Su kıyafetleri markaları ve Lale kombinleri ne marka açıklanıyor. 8 Haziran No 309 kıyafetleri markası ve fiyatları satın almak isteyenler için mağaza bilgileri açıklanıyor.

No 309 dizisinin 2. Bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları açıklanıyor. Sevilen Fox TV dizisi no 309 kıyafetleri hangi mağazada, satın al ve fiyat detayları da No 309 kıyafetleri sayfamıza ekleniyor. 8 Haziran yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorları hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

No 309 Kıyafetleri İçin Tıklayın

 

Lale sarı gömlek ve jean kombini

 

Demet Özdemir No 309 dizisinin 2’inci bölümünde giydiği sarı gömlek modeli ile dikkat çekti. No 309 2’inci bölüm Lale sarı gömleği markası ve fiyatı açıklanacaktır. Lale’nin sarı gömleği altına giydiği kot pantolon markası da sizlerle buluşacak.

 

Pelin Su beyaz bluz ve pantolon kombini

No 309 2. bölüm Pelin su bluz ve pantolon kombini

Pelin Su beyaz bluz ve pantolon markası
İrem Helvacıoğlu (Pelin Su) bluz markası: “Gizia” pantolon markası: “Diesel”

Pelin Su (İrem Helvacıoğlu) yeni bölümde şık bir kombin ile göz kamaştırıyor. Pelin Su sarı ve siyah renk detaylı beyaz bluzu markası galerimizde ve No 309 dizi kıyafetleri sayfamıza açıklanmıştır.

 

Onur mavi gömlek ve pantolon

 

No 309 dizisi kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de Furkan Palalı oluyor. No 309 Furkan Palalı kıyafetleri arasında bu hafta mavi gömlek ve pantolon kombini dikkat çekiyor. Onur mavi gömlek ve pantolon ne marka yayınlanıyor.

 

Lale desenli askılı bluz

 

Demet Özdemir No 309 dizisinin 8 Haziran yeni bölümünde askılı ve desenli bir bluz ile karşımıza çıkıyor. Lale kot pantolonu ile kombin ettiği bu bluzun markasını sorgulatıyor. Lale desenli ve ipli bluz fiyatı ve satın al detayları da sayfamıza eklenecektir.

 

Lale çizgili mavi t-shirt ve mavi pantolon

No 309 2. bölüm Lale çizgili tişört kombini

Lale mavi çizgili bluz markası

No 309 Lale kıyafetleri arasında günlük kombinleri ile de hangi mağazadan giyindiğini merak ettiriyor. Lale’nin giydiği çizgili mavi bluz markası hakkında detaylı bilgileri sayfamıza sizlerle buluşturacağız. Lale çizgili t-shirt ile mavi pantolon kombin ediyor.

 

Pelin Su mavi bluz, beyaz pantolon ve çizgili çanta kombini

 

No 309 Pelin Su kıyafetleri arasında bu hafta mavi beyaz renk uyumlu kombini göz kamaştırıyor. Pelin Su’nun giydiği mavi göbeği açıkta bırakan bluzun markası, satın al ve mağaza bilgileri için bizi takipten ayrılmayın. Pelin Su mavi beyaz çizgili çanta markası ve beyaz pantolon dizi sponsoru da sizlerle buluşacak.

 

No 309 2. Bölüm 8 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok