No 309 19. Bölüm Kıyafetleri

no 309 26 ekim kıyafetleri markaları

No 309 19. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kostüm sponsorları ve Lale kombinleri mağaza ile satın alma detayları sayfamızda yer alıyor. No 309 kıyafetleri yeni bölüm için galerimize göz atın

Ekranların fırtınalar estiren dizisi No 309 19. bölüm kıyafetleri markalarını ve fiyatlarını merak ettiriyor. No 309 Lale kıyafetleri, Nergis ve Nilüfer elbiseleri nereden satın alınır, kıyafet sponsorları nelerdir merak edilirken, Pelin Su kombinleri de göz kamaştırıyor. No 309 19’uncu bölümde giyilen kıyafetlerin mağaza detaylarıyla birlikte marka ve fiyatlarına sayfamızda yer veriyoruz.

No 309 19. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 kıyafetleri markalarına her hafta sayfamızda güncel olarak yer vermeye devam ediyoruz. No 309 Lale (Demet Özdemir) kıyafetleri sponsorları hakkında detayları No 309 kıyafetleri sayfamızdan da öğrenebilirsiniz. No 309 yeni bölümü ile 26 Ekim akşamı FOX TV ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra, on dokuzuncu bölüm kıyafet sponsorları da buradan ve sosyl medta adreslerimizden duyurulacaktır.

 

Lale triko elbise

 

bej ve lacivert renklere hakim triko elbisesi ile Lale şıklık içinde. Lale’nin yeni bölümde tercih ettiği triko elbisesi, hamile bayanlarında dikkatini çekiyor.

 

Lale bej rengi uzun trençkot

no 309 19. bölüm lale bej uzun trençkot

Lale Bej Trençkot Markası

Lale’nin yeni bölümde tercih ettiği kıyafetlerin tamamlayıcısı olan bej rengi trneçkotu da markasını merak ettiren No 309 kıyafetleri arasında. No 309 26 Ekim yeni bölümde Lale bej trençkotunu beğenenler için marka ve fiyat bilgilerine sayfamızda yer verilecektir.

 

Nilüfer bordo düşük omuz mini elbise

 

Nilüfer2in bu hafta çekiciliği herkesin başını döndürüyor. Bordo renkli düşük omuzlu mini yırtmaç detaylı elbisesi ile nilüfer şahane görünüyor.

 

Nergis yeşil elbise ve çanta

no 309 19. bölüm nergis yeşil elbise ve çanta

Nergis Yeşil Elbise Çanta Markası

 

No 309 Nergis yeşil elbisesi içinde gözlere hitap eden bir şıklık yakalıyor. nergis mini yeşil elbise nereden diye merak edenlerle, marka ve fiyat bilgilerini paylaşmadan geçmiyoruz.

 

Lale gri hırka

 

Lale kış sezonunun en çok tercih edilen kıyafet kombinlerine imza atıyor. Lale’nin gri hırkası da bunlardan bir tanesi. Lale günlük kıyafet kombinleri ile izleyicinin beğenisini kazanmakta.

 

Lale siyah kaban

 

Lale’nin giydiği siyah kabanın nereden olduğuna dair de çok sorular aldı. Lale kışlık giyim ürünleri ile çok uzun bir süre dillerden düşmeyecek. Lale siyah kaban markası hakkında bilgilenmek için bizden ayrılmayın.

 

No 309 19. Bölüm 26 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok