No 309 18. Bölüm Kıyafetleri

no 309 19 ekim 18 bölüm kıyafet sponsorları

No 309 18. bölüm dizi sponsorları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve No 309 Lale kıyafetleri nereden, markası le fiyat detaylarına sayfamızdan ulaşacaksınız.

No 309 8’inci bölümde giyilen kıyafetlerin markası, fiyatları ve yeni bölüm kıyafet sponsorları her hafta olduğu gibi sizlerle sayfamızda paylaşılıyor. No 309 18. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden veya daha detaylı olarak No 309 kıyafetleri sayfamızdan erişebilirsiniz. No 309 yeni bölümü ile 19 Ekim Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

 

No 309 18. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisi kıyafetleri arasında Lale’nin kominleri oldukça beğeni kazanırken, Nilüfer ve nergis kıyafetleri de hangi markaya ait, fiyatları ne kadar ve nereden satın alınır merak ettiriyor. No 309 yeni bölümde giyilen Onur ve Pelin su kıyafetleri de sponsorları ile birlikte sadece dizi kıyafet adresinde açıklanıyor.

 

Lale kahverengi süet ceket taba rengi bot

 

Lale’nin bej rengi omuz detaylı elbisesi markasını merak edenler, sayfamızdan detaylı bilgilere ulaşabilirler. Lale süet kahverengi ceketi nereden ve bu kombinini tamamladığı taba rengi kısa botları fiyat bilgisiyle birlikte sayfamızda yer alacaktır.

 

Lale yakası bağcıklı kırmızı elbise

no 309 18. bölüm lale kırmızı elbisesi

Lale Kırmızı Elbise Markası: “Mango”

Lale’nin yeni bölüm elbise modelleri bu hafta göz kamaştırıyor. No 309 18’inci bölümde Lale’nin giydiği kırmızı elbise görenleri mest etti. Lale kırmızı uzun kol mini elbise nereden, kıyafet sponsoru olan marka hakkında detaylara yer verilecektir.

 

Songül çiçekli gömlek

 

Songül’ün giymiş olduğu beyaz renk çiçek desenli gömleği geçtiğimiz haftadan bu yana markasını merak ettiriyor. Songül çiçekli gömlek Setre Tekstil ürünüdür.

 

Lale bej rengi omuz detaylı elbise

no 309 18. bölüm lale bej elbisesi

Lale Bej Omuz Detaylı Elbise Markası:” Boyner”

No 09 on sekizinci bölümde yer yerinden oynuyor. Lale’nin kıyafetleri göz kamaştırıyor. Lale bej rengi omuz dekolteli elbisesi ile çok beğenildi. Lale’nin bej rengi mini elbisesi markası hakkında merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz.

 

Lale siyah gömlek ve mini etek

 

Lale’nin göz kamaştırdı bu bölümde tercih ettiği kıyafet kombinleri arasında siyah gömlek ve mini etek kombini de nefes kesiyor. Lale siyah gömleği ve mini eteği nereden satın alınır, markası ile fiyat detaylarına sayfamızdan erişebileceksiniz.

 

İlginizi Çekebilir:

No 309 filiz

 

No 309 18. Bölüm 19 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok