No 309 15. Bölüm Kıyafetleri

no 309 15. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsorları

No 309 28 eylül 15. bölüm kıyafetleri nereden? No 309 kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor. No 309 Lale kombinleri ve takıları markası.

No 309 28 Eylül yeni bölümde dikkat çeken kıyafetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. No 309 15. bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizden veya No 309 kıyafetleri sayfamızdan fiyat ve nereden satın alındığına dair bilgilere ulaşabilirsiniz. No 309 Demet Özdemir (Lale) göz kamaştıran kıyafetleri yanı sıra, ayakkabı, çanta ve takıları ile de gözden kaçmıyor.

 

No 309 15. bölüm kıyafet sponsorları

 

No 309 dizisinin yeni bölüm kıyafetleri bu hafta da oldukça şık. Songül çiçekli bluz ve küpe kombini ile dikkat çekerken, Nilüfer yeşil elbisesi ile yine gözden kaçmayan bir şıklığa bürünüyor. Lale bluz ve ceket takımı yanı sıra, nazar boncuklu kolyesi ile de kombin markasını merak ettiriyor. Onur gömlekleri ile bu haftaya damga vuruyor.

 

Lale nazar boncuklu kolye

no 309 15. bölüm lale kolye

Lale Nazar Boncuklu Kolye Markası

No 309 Lale nazar boncuklu bir kolye ile bu hafta ekranlara geliyor. Lale’nin kullandığı nazar boncuklu kolyesi nereden, markası nedir ve fiyatı hakkında detaylara galerimizden ulaşabileceksiniz.

 

Onur mavi gömlek

 

Onur’un kendinden kare deseni bulunan açık mavi gömleği Lacoste markadır. Onur açık mavi gömlek kombini ile yine çok şık görünüyor.

 

Pelin Su siyah elbise

no 309 15. bölüm pelin su elbise

Pelin Su Siyah Elbise Markası: “Süleyman Tezcan”

Pelin Su’nun kullandığı elbise modelleri No 309 kıyafetleri arasında dikkatten kaçmıyor. Pelin Su yaka detaylı siyah mini elbisesi ve ayakkabısı ile gözlere hitap ediyor.

 

Songül düşük omuz pembe bluz

 

Songül’ün giymiş olduğu düşük omuz pembe çiçekli bluzu çok şık. Songül bluzunu nereden satın alabilirsiniz ve fiyatı ne kadardır merak ettiğiniz soruların yanıtları sayfamızda olacak.

 

Nergis askılı desenli kırmızı elbise

no 309 15. bölüm nergis elbise

Nergis Kırmızı Elbise Markası

No 309 Nergis kıyafetlerini beğenenler için ne marka olduğuna dair bilgilerle birlikte, fiyatını ve mağazasını da sayfamızda yayınlıyoruz. Nergis askılı desenli elbise özellikle genç izleyicilerin beğenisini kazandı.

 

Lale yeşil kolsuz bluz ve ceket

 

Lale’nin No 309 28 Eylül yeni bölümde giymiş olduğu yeşil buzu ve ceketi çok sevildi. Lale yeşil bluz markasını merak edenlerle paylaşıyoruz.

 

No 309 15. Bölüm 28 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok