No 309 12. Bölüm Kıyafetleri

no 309 12. bölüm kıyafet sponsorları

No 309 12. bölüm kıyafet sponsorları ve fiyatları. Lale, Nergis ve Nilüfer elbiseleri marka ve mağazası. Pelin Su kombinleri ve Onur gömlek, t-shirt modelleri sayfamızda dizi sponsorları ile yayınlanıyor.

No 309 12. bölüm Lale, Nilüfer, Pelin Su ve Nergis kıyafetleri nereden, markası ne ve fiyatları ne kadar galerimizle birlikte No 309 kıyafetleri sayfamızda 31 Ağustos yeni bölümün ardından paylaşıyoruz. No 309 dizisinin yeni bölümünde giyilen elbise modelleri, şık tasarımları ile göz dolduruyor. Dizide giyilen kıyafetlerin sponsorlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

No 309 12. bölüm kıyafetleri markaları

 

 

No 309 kıyafetleri markaları hakkında her hafta sizleri merakta bırakmamaya, fiyat ve mağaza bilgilerini açıklamaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta Lale’nin kınasında giyilen elbiseler göz kamaştırdı. Bu hafta da yine şık kombinler kullanılıyor. Lale ile Onur’un düğününe adım adım ilerliyoruz. Herkes Lale gelinliğini merak eder durumda.

 

Pelin Su siyah omuz detaylı bluz ve beyaz kare küpeleri

 

İrem Helvacıoğlu şık elbiseleri ile No 309 dizisinde kombinleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Pelin Su bu hafta gri renk detaylı düşük omuzlara sahip siyah bir bluz kombini ile karşımıza çıkıyor. Bu kombinin ikili kare küpeleri ile tamamlıyor.

 

Lale lila elbise

no 309 12. bölüm Lale lila renkli elbise

Lale lila elbise markası: “Zeypr”

No 309 12’inci bölümde Lale’nin giydiği kolsuz, eteği bol kesimli lila renkli elbisesi markası ve fiyatını merak ettiren dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Lale’nin giydiği lila renkli elbise nereden sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Onur pembe gömlek

 

Aynı sahnelerde Onur ise pembe renk gömleği ile dikkat çekiyor. Tarzını çok sevdiğimiz Onur’un giydiği pembe gömleğin markasını da sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Onur pembe gömleği fiyatı ve mağazası ile birlikte sayfamızda sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Nergis üstü çiçekli altı düz beyaz beli dantelli elbise

no 309 12. bölüm nergis beyaz çiçekli elbise

Nergis üstü çiçekli beyaz elbise markası: “Batik Diary”

Nergis’in şık kıyafetlerine alışığız. Üst kısmıaskılı çiçekli, alt kısmı düz beyaz ve beli delikli olan elbisesi de bunlardan bir tanesi oldu. Belindeki dantel delik detayı özellikle elbiseye ayrı bir hava kazandırmış. Nergis’in çiçekli üstten oluşan beyaz renk elbisesi nereden öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Lale gri spor kombini

 

Lale’nin hamile olması nedeniyle düzenli olarak spor yaptığına her bölümde şahitlik ediyoruz. Lale gri spor kombini ile bu hafta ekranlarda boy gösteriyor. Gri renk spor sutyen ve t-shirt kombini markaları sayfamızda açıklanıyor.

 

Nilüfer kahverengi çiçekli beyaz benekli siyah renk elbise

no 309 12. bölüm nilüfer elbisesi

Nilüfer kahverengi çiçekli siyah elbise markası

No 309 Nilüfer elbiselerini beğenenlerin sayısı oldukça fazla. Nilüfer 31 Ağustos yeni bölümde kahverengi çiçekli siyah elbisesi ile yine şıklığından söz ettiriyor. Nilüfer siyah elbise markası, fiyatı, mağazası satın almak isteyenler için sayfamızda yayınlanıyor.

 

Betül çiçekli kırmızı elbise

 

Betül’ün elbise modelleri de oldukça şık. İzleyicinin dikkatini çeken kombinlerle karşımıza çıkan Betül, yeni bölümde çiçekli kısa kol kırmızı elbisesi ile göze çarpıyor.

 

Nergis pudra pembesi farbalalı elbise

 

Farbala detayı bu yıl elbise modellerinde moda oldu. Nergis’in giydiği düşük omuz pembe elbisede de bu detay dikkatimizi çekiyor. Nergis pembe elbisesi markası hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

No 309 12. Bölüm 31 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok