No 309 10. Bölüm Kıyafetleri

no 309 10. bölüm dizi sponsorları

No 309 10. bölüm kıyafetleri markaları, 17 Ağustos kıyafet sponsorları açıklanıyor. No 309 yeni bölüm Lale gelinliği markası ve fiyatı sayfamızda paylaşılıyor.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi No 309 yeni bölüm kıyafetleri ve markaları hakkında detaylı bilgileri sayfamızda açıklıyoruz. No 309 10. bölüm 17 Ağustos kıyafet sponsorları Lale kıyafetleri markaları ve düğün kıyafetleri fiyatları sizlerle.

 

No 309 10. bölüm kıyafetleri markaları

 

No 309 yeni bölümde Demet Özdemir ve Furkan Palalı kombinlerinin markalarını merak edenler için sayfamızda detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Lale gelinliği bu haftanın en dikkat çeken kıyafetleri arasında yer alıyor. No 309 10’uncu bölüm 17 Ağustos kıyafetleri, aksesuarları ve takıları sponsorları sizler için hem galerimizde hem de No 309 kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor olacak.

 

Erol desenli bordo gömlek

 

No 309 Erol kıyafetleri de erkeklerin beğenisini kazanıyor, partnerine hediye vermeyi düşünen bayanların da ilgisini çekiyor. Erol onuncu bölümde bordo renkli desenli kolları katlanabilen bir gömlek giyiyor.

 

Lale gelinlik

no 309 10. bölüm Lalenin giydiği gelinlik

Lale gelinlik markası

Lale’nin gelinliği haftaya damga vuruyor. Dizi kıyafetleri arasında Lale’nin bu hafta gelinlik modeli en çok konuşulan listesinde ilk sırada yer alacak. Lale dantel askılı kalp yaka gelinliği ile çok şık görünüyor. Lale gelinliği markası hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

 

Onur lacivert t-shirt

 

Onur kıyafetleri de diziyi yakından takip edenlerin beğenilerini kazanmaya devam ediyor. Onur’un giydiği kısa kollu kırçıl desenli lacivert tişört markası ve fiyatı sizler için açıklanıyor.

 

Nergis gri ve kırmızı renk desenli elbise

no 309 10. bölüm nergis desenli elbisesi

Nergis desenli kırmızı gri elbise markası: “Hayal Tasarım”

Nergis elbiseleri ile her hafta göz kamaştırıyor. Nergis’in yeni bölümde tercih ettiği kolsuz gri ve kırmızı renklerden oluşan desenli elbisesi ne marka ve fiyatı ne kadar merak edilenlerden biri oluyor.

 

Lale sarı t-shirt mavi kapri

 

Lale kombinlerinden ise 17 Ağustos yeni bölümde sarı kolsuz tişörtü ve mavi renk kapri pantolonu ilgi çekiyor. Lale sarı t-shirt ile kapri kombini hangi mağazadan satın alınır açıklıyoruz.

 

Onur beyaz desenli t-shirt

 

Onur’un spor kıyafetleri de, No 309 kıyafetleri arasında ilgi görenlerden biri oluyor. Onur çizgi desenli v yaka kısa kol beyaz renk tişörtü markası hakkında da sizleri bilgilendirecek, satın almak isteyenler için mağaza bilgilerini açıklıyoruz.

 

No 309 10. Bölüm 17 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok