No 309 1. Bölüm Kıyafetleri

No 309 dizisi kıyafetleri ve markaları. No 309 1. bölüm Nergis ve Lale elbiseleri dizi sponsorları. Fox Tv No 309 yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri fiyatları, mağaza ve satın al detayları açıklandı.

No 309 dizi kıyafetleri ve markaları da bundan sonra sayfamızda yerini alacak diziler arasındadır. Birinci bölümü ile 1 Haziran akşamı milyonları Fox TV ekranlarına kilitleyen No 309 dizisinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı başrollerde yer alan isimler.

No 309 Tüm Kıyafetler İçin Tıklayınız

Dizinin birinci bölüm kıyafetleri markaları açıklandı. No 309 dizisinde giyilen Demet Özdemir kıyafetleri ne marka diye merak edenler, galerimize göz atabilirler. No 309 Demet Özdemir kıyafetleri dizi sponsorları her hafta sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

No 309 Lale kıyafetleri

 

Lale 1. Bölümde şıklığı ile dikkat çeken isimlerin başı oldu. No 309 1. Bölüm Lale kıyafetleri şıklığı ile göz kamaştırdı. Lale’nin giydiği elbiseler, yırtık pantolon ve bluz ile gömlek modelleri markası yayınlandı.

 

Lale yıldız desenli elbise

Lale yıldızlı elbise modeli Demet Özdemir (Lale) yıldız desenli elbise markası: "Lappartist"

Demet Özdemir (Lale) yıldız desenli elbise markası: “Lappartist”

Lale’nin ilk bölümde en çok beğeni kazanan elbise modellerinden biri, yıldız desenli renkli elbisesi oldu.Zemini beyaz mavi ve kırmızı yıldız desenlerle hazırlanmış bu elbise markasını galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Lale kırmızı elbise

 

No 309 1’inci bölümde Lale’nin giydiği kırmızı elbise de oldukça şıktı. Lale kırmızı elbisesi görenlerin ne marka olduğunu merak ettiren dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer aldı.

 

Lale mavi kot gömlek

 

Lale’nin ince kot gömleği de bu sezon modasından. Mudo marka gömleği ile Lale beğenileri kazandı. Beyaz tişört ile kombin ettiği lalenin cep detaylı kot gömleği Mudo mağazalarında satışa sunuluyor.

 

Onur mavi ceket

 

Furkan Palalı’nın hayat verdiği karakter No 309 Onur, giyimleri ile birinci bölümde şıklığa imza atan isim oldu. Onur mavi ceketini beğenenler için markası detaylarına sayfamızda yer vermeden geçmiyoruz.

 

Nergis desenli mavi şort tulum

Marka: Dilvin Fırfırlı Şort Tulum Fiyat: 69,99TL Mağazaya Git Nergis desenli mavi şort tulum modeli Pelin Uluksar (Nergis) şort tulum markası: "Dilvin"

Pelin Uluksar (Nergis) şort tulum markası: “Dilvin”

Nergis’in giydiği desenli şort tulum fırfır detayları ile beğeni kazandı. Fırfırlı mavi desenli şort tulumu ile Nergis çok şıktı. Pelin Uluksar No 309 dizisinde giydiği diğer kıyafetleri ile de göze şıklıkla hitap etmeye devam etti.

 

Onur beyaz ceket

 

Onur’un dizinin ilk bölümünde giydiği beyaz ceket modeli de haftaya damga vurdu. Erkek modasında Onur ceket modelleri ile yeni sezonda adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

 

No 309 1. Bölüm 1 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok