Meryem

Kıyafetler

Meryem kıyafetleri

Oyuncular

Meryem oyuncuları

Meryem dizisi kıyafetleri, oyuncu kadrosu ve senaryosu hakkında detaylı bilgileri sizler için sayfamızda derledik. Meryem kıyafetleri markalarını buradan öğrenebilir, Meryem oyuncuları biyografisi hakkında merakınızı da giderebilirsiniz. Meryem konusu ile her hafta izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

 

Kanal D’nin sevilen dizileri arasında yer almayı başaran Meryem hem güçlü oyuncu kadrosu hem de senaryosu ile milyonları ekran başında tutmayı başaran nadir dizilerden biri oldu Meryem dizi kıyafetleri de moda tutkunu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Her hafta sizler için Meryem dizi sponsorlarını paylaşıyor olacağız.

 

Meryem Senaryosu (Konusu)

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç’ın yer aldığı Meryem dizisi, muhteşem senaryosu ile izlenme rekorları kırıyor. Dha birçok ünlü oyuncunun buluştuğu Meryem dizisinin konusu hakkında detaylı bilgiler sizlerle paylaşıldı.

 

Çok aşık bir kadın düşünün. Sevdiği adam için herşeyi yapabilecek. İşte Meryem tam da böyle biri. Deli gibi tutkun olduğu adam için, hiç işlemediği bir suçu üstleniyor. Malum yağmurlu gece de Meryem ile birlikte kariyer delisi bir savcı ve aşık olduğu kadını kaybeden bir adamın hayatları değişiyor.

 

Savcı Oktay kariyeri uğruna güç kazanmak için herşeyi yapabilecek bir iradeye sahiptir. Savaş ise aşık olduğu kadını kaybettikten sonra hırsından gözü kararır. Artık Oktay güce, Savaş ise adalete muhtaç hale gelmiştir.

 

Ancak bu iki adamın en büyük günahlarını çeken kişi ise Meryem’dir. Ancak Meryem için aşk, artık denkleme dahil olup, adaleti getirene kadar sürecektir. Ya sonra…

 

  • Yapım: TMC
  • Yapımcı : Erol Avcı
  • Yönetmen: Barış Erçetin
  • Proje Tasarım: Duygu Albayrak
  • Senaryo Süpervizörü: Emre Özdür
  • Senaryo: Meryem Gültabak
  • Uygulayıcı Yapımcı: Hülya Gürsoy
  • Müzik: Kıraç ve Garbiyeli
  • Oyuncular: Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)

 

Meryem Oyuncu Kadrosu

 

Furkan Andıç (Savaş)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum tarihi: 4 Nisan 1990
Eğitimi: Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Meryem, Tatlı İntikam, Kırgın Çiçekler, Kaçak Gelinler, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken ve Umutsuz Ev Kadınları.

 

Savaş Kimdir?

 

Sargun ailesinin veliahtı olan Savaş, oldukça mütevazi bir karaktere sahip vicdanlı bir adamdır. Sevgilisi Sevinç karnında bebeğiyle Oktay ve Meryem’in kazasında ölünce dünyası yıkılır. Tek amacı sevdiği kadının intikamını almaktır.

 

Ayça Ayşin Turan (Meryem)

 

Doğum Yeri: Sinop
Doğum tarihi: 25 Ekim 1992
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Meryem ve Karagül.

 

Meryem Kimdir?

 

Son derece masum ve aşık bir kadın olan Meryem, babasının fırınında çalışmakatadır. Annesini kaybetmiş ve babası ile sevgilisi Oktay’dan başka kimsesi yoktur. Normal bir şekilde ilerleyen hayatı, Oktay’ın suçunu üstlendiği gün değişecektir.

 

Cemal Toktaş (Oktay)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum tarihi: 1 Ocak 1983
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı
Rol Aldığı Diziler: Meryem, Yılanların Öcü, Böyle Bitmesin, Tövbeler Töbesi, Doktorlar, Adını Sen Koy, Sıla, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, 24 Saat ve Evlat.

 

Oktay Kimdir?

 

Oktay öyle bir hırs sahibi ve kariyer düşkünü ki, malum kaza gecesinde uzun zamandır sevgilisi olan Meryem’in suçu üstlenmesini memnuniyetle göz yumar.Kendisini kurtarmak için herşeyi göze alabilecek bir adamdır.

 

Açelya Topaloğlu (Derin)

 

Doğum Yeri: İzmir
Doğum tarihi: 19 Kasım 1986
Eğitimi: MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Meryem, İnadına Aşk, Kaçak Gelinler, Eve Düşen Yıldırım ve Arka Sokaklar.

 

Derin Kimdir?

 

Derin Savaş’ın çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda ona aşık bir kadındır. Bir türlü aşkını itiraf edemez çünkü Savaş’ı kaybetmekten korkar. Aşk uğruna o da gözü kara olanlardandır.

 

Bestemsu Özdemir (Beliz)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum tarihi: 20 Nisan 1992
Eğitimi: İ.T.Ü Moda Tasarım
Rol Aldığı Diziler: Meryem, Kırlangıç Fırtınası, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, İstanbul Hatırası ve Sakarya Fırat.

 

Beliz Kimdir?

 

Oldukça başarılı, hem çok zengin hem de çok güzel bir boşanma avukatıdır. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı olan Beliz, aynı zamanda gizli sevgilisidir.Bir an evvel gerçekleşmesini istediği tek isteği Oktay’ın Meryem’den ayrılmasıdır. Oktay’a olan aşkı onu da yalanların içine çeker.

 

Serenay Aktaş (Burcu)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum tarihi: 1 Ekim 1993
Eğitimi: Oyunculuk Eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Meryem, İlişki Durumu Evli, Gülümse Yeter, Rengarenk, Acil Aşk Aranıyor, Kaçak Gelinler, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt, Türk Malı, Yahşi Cazibe ve Arka Sıradakiler.

 

Burcu Kimdir?

 

Komiser Burcu işini adaletli bir şekilde yapmaya çalışan her daim dürüslük peşinde koşan bir kadındır. Asla gördüğü hatalara göz yummaz, usulsüzlüklerin üzerini kapatmaz. Meryem’in davasında çok etken bir role sahiptir.

 

Sema Öztürk (Tülin)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum tarihi: 23 Haziran 1977
Eğitimi: Oyunculuk Eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Meryem, Gurbet Kuşları, Melekler Adası, Ayrılsakta Beraberiz, Ruhsar, Kara Melek ve Mahallenin Muhtarları.

 

Tülin Kimdir?

 

Savaş’ın babası Yurdal’ın eşi, Savaş’ın üvey annesidir. Yurdal’ı o kadar iyi tanıyor ki, onun tüm planlarının gerçekleşmesinde rolü bulunuyor. Savaş’ı ile arası iyi değildir ama Savaş’ın kız kardeşi Naz’ın üzerinde daha büyük etkiye sahiptir.

Yorum Yok