Meryem 14. Bölüm Kıyafetleri

Meryem 14. bölüm dizi sponsorları

Meryem 14. bölüm kıyafetleri markaları, Meryem yeni bölüm dizi sponsorları ile Derin, Burcu ve Beliz kıyafetleri nereden açıklanıyor.

Meryem dizisi kıyafetleri beğeni kazanmaya, Meryem nereden giyiniyor, Savaş kıyafetleri markaları nelerdir Merye 14. bölüm kıyafet sponsorları ile açıklıyoruz. Meryem kıyafetleri markasına, fiyat ve mağaza detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Meryem 14. bölüm dizi sponsorlarını sizlerle paylaşılmaya devam ediyoruz.

 

Meryem 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Meryem 14. bölümde giyilen kıyafetler arasında Savaş, Meryem, Beliz, Derin ve Burcu kıyafetleri nereden satın alınır merak ediliyor. İzleyici tarafından merak edilen bu kıyafetlerin marka bilgilerine buradan erişebilirsiniz.

 

Meryem dizi sponsorları

 

Yeni bölüm kıyafetleri ile oldukça dikkat çeken Meryem dizisi, bu haftaya damga vuracak bir bölümle milyonları ekran başına kilitliyor. Meryem 14. bölüm dizi sponsorları sizlerle buradan paylaşılıyor, sosyal medya adreslerimizden de duyuruluyor.

 

Meryem on dördüncü bölüm 1 Kasım kıyafetlerine şöyle bir göz atmak gerekirse, Savaş trikoları ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Savaş petrol mavisi triko markası bunların başında geliyor.

 

Meryem 14’üncü bölüm kıyafetleri arasında Beliz’in giymiş olduğu ispanyol paça desenli kırmızı pantolon göze çarpıyor. Beliz kırmızı desenli pantolon markasına yer vereceğiz. Beliz’in kırmızı pantolonu ile kombin ettiği kırmızı sweatshirt marka bilgisine de yer vereceğiz.

 

Meryem antrasit renk desenli triko elbise markasını merak ettiriyor bu hafta ve nereden satın alınacağını sorgulatıyor. Meryem’in giymiş olduğu siyah palto ve bot markaları hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Meryem ekose gömlek, beyaz t-shirt ve siyah pantolon kombini de yeni bölümde göze çarpanlar arasında yer alıyor. Meryem 14. bölümde yeşil sweat ve gri sweatshirt kombini ile de izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Meryem dizisi Derin kıyafetleri arasında yeni bölümde peluş gri ceketi ve tül detaylı nakışlı siyah bluzu ile bordo etek kombini de nefes kesiyor. Derin bordo gömlek elbise ve desenli fular kombini de markasını merak ettiriyor.

 

Kanal D’nin sevilen çarşamba dizisi Meryem’in 14’üncü bölümünde, Meryem lacivert elbise ile de göze şıklıkla hitap etmeyi başarıyor. Meryem lacivert elbise ne marka ve fiyatı ne kadar açıklanıyor olacak. Meryem açık gri hırka markası da sizlerle paylaşılıyor olacaktır.

 

Burcu ise yeni bölümde siyah deri ceket modelli kombini ile ekranlarda boy gösteriyor. Burdu deri ceket markası, kırmızı kazak kombini nereden satın alınır, mağaza detayları sizlerle paylaşılıyor olacak.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok