Meryem 13. Bölüm Kıyafetleri

meryem dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları

Meryem kıyafetleri markası ve dizi sponsorları 13. bölümde de sizlerle paylaşılıyor. Meryem kıyafet sponsorları ve hangi mağazadan satın alınır 25 Ekim yeni bölüm ardından açıklanıyor.

Meryem kıyafetleri markaları 13. bölümde de merak ediliyorken, sizlerle yeni bölümün hemen ardından Meryem kıyafetleri dizi sponsorlarını paylaşıyor olacağız. Meryem dizisinin yeni bölümünde giyilen kombinler hakkında marka, fiyat ve mağaza bilgisine ulaşmak için bizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Meryem 13. Bölüm kıyafet sponsorları

 

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Meryem13’üncü bölümde de kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Meryem yeni bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, merak konusu olurken sizlerle paylaimadan geçmiyoruz. Meryem 13. bölüm kıyafet sponsorları buradan açıklanıyor.

 

Meryem dizi sponsorları

 

Her hafta beğeni kazanan kıyafetler giyen Meryem (Ayça Ayşin Turan) bu hafta ki yeni bölümde de gözlere hitap ediyor. Meryem’in giydiği kıyafetlerin mağazasına kadar sizlerle paylaşıyoruz. Meryem dizi sponsorları hakkında bilgilere ulaşmak için, bizden ayrılmayın.

 

Meryem on üçüncü bölüm kıyafetleri arasında Barış’ın giydiği gri kazak dikkatleri çekiyor. Barış yeni bölümde giydiği gri kazak markası açıklanıyor olacak. Barış sıfır yaka örgü kazak nereden sizlerle paylaşılıyor.

 

Meryem’in giydiği siyah gömlek elbise bu haftaya damga vuruyor. Meryem gömlek elbise modeli herkes tarafından çok merak ediliyor. Meryem gömlek elbise markasına yer vermeden geçmiyoruz.

 

Meryem’in 13’üncü bölümde giymiş olduğu gri uzun kırçıllı hırkası da dikkati çekiyor. Siyah gömlek elbisesi üzerine tercih ettiği kırçıllı hırka markasını da açıklamadan geçmiyoruz.

 

Meryem giydiği uzun kaban ve bot modelleri ile de her bölümde izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu hafta ki yeni bölümde de Meryem uzun kaban markası ve siyah bot ne marka merak ediliyor.

 

Meryem dizisinin 13. bölümünde Meryem’in giymiş olduğu koyu yeşil trençkot modeli de oldukça beğeni kazandı. İzleyici Meryem trençkot ne marka, nereden satın alınır ve fiyatı ne kadardır öğrenmek için can atıyor.

 

Meryem dizisinin yeni bölüm kıyafetleri arasında Barış’ın giydiği beyaz t-shirt ve kareli gömlek kombini de erkek giyim modası trendlerinden oluyor. Barış beyaz t-shirt ne marka ve kareli gömlek nereden öğrenmek isteyenlerle paylaşılıyor olacak.

Meryem 13. Bölüm 26 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok