Maral Yeni Sezon (13. Bölüm) Kıyafetleri

Maral yeni sezon dizi kıyafetleri markaları, Maral En Güzel Hikayem dizi sponsorları Maral uzun desenlie tek, bol pantolon ve deri ceket, ayakkabı markası, çantası Deniz giyimleri ne marka açıklanıyor.

Tüm yaz boyunca merakla yeni sezon bölümleri beklenen Maral dizisi nihayet bu akşam ikinci sezona merhaba diyor. Maral En Güzel Hikayem dizisi kıyafetleri, Maral dizi sponsorları ve Deniz giyimleri sizlerle sayfamızda buluşacak. Her Perşembe akşamı TV8 ekranlarında yeni bölümleri yayınlanacak olan Maral dizisinde giyilen kıyafetlerin, ayakkabı, çanta ve takı modellerinin markalarını bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

Maral 13. Bölüm Kıyafetleri

 

Hazal Kaya (Maral) gelinliği

Hazal Kaya (Maral) gelinliği

Yeni sezon kıyafetleri ikinci sezonun ilk bölümüne damga vuracak. Maral uzun desenli eteği ile göz kamaştıracak. Maral uzun yırtmaçlı desenli etek, siyah deri ceket, çanta ve bantlı ayakkabı kombini ile çok beğenilecek.

 

Maral’ın tanıtım fragmanında giydiği bol kesimli gri pantolon ve beyaz bluz kombinini de çok beğendik. Maral gözlük ve uzun zincir kolyesi ile kombinin tamamlamıştır.

 

Deniz’in giydiği siyah deri elbise de çok şık ve göz alıcı. Nefes kesen bir güzelliğine bürünen Deniz siyah deri elbisesi ile göz kamaştırıyor. Deniz’in giydiği bol kesimli gri pantolon, dantel detaylı bluzu da çok beğenilecek. Deniz kıyafetleri, elbiseleri ve takıları yeni sezonda da göz kamaştırıyor.

 

Maral’ın desenli dar elbisesi, kırmızı çanta ve krem topuklu ayakkabı kombini de oldukça şık. Maral gelinliği, gri desenli bluz ve siyah ispanyol pantolon kombini, yeşil kruvaze kesim bluzu ikinci sezon dizi kıyafetleri arasında göze çarpanlar. Maral yeni sezon kıyafetleri, ikinci sezonun ilk bölüm dizi elbiseleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Maral 13. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok