Maral En Güzel Hikayem Kıyafetleri

Maral yeni bölüm kıyafetleri, Maral dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları, Hazal Kaya giyimleri, Deniz (Ceyda Düvenci) elbiseleri, Alara ve Arya kıyafetleri, Benan ve Canan kıyafet markaları ile takı modelleri sponsorları açıklandı.

TV8 ekranlarında Perşembe akşamları reytingleri alt üst eden sevilen dizi Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri ve markaları sizler için açıklandı. Maral dizisinde giyilen kıyafetlerin sponsorlarını öğrenmek için Maral sayfamızı ziyaret edebilir ya da galerimizi gezebilirsiniz. Hazla Kaya, Ceyda Düvenci, Bige Önal, Türkü Turan elbiseleri, küpe, yüzük ve kolye modelleri, ayakkabı ve çanta tasarımları ile göz dolduruyor. Sevilen dizinin kıyafetleri markası sizlerle buluştu.

 

Son dönemlerin en çok beğeni kazanan dizisi Maral, kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor. Birbirinden ünlü tasarımcıların elbiselerini çok şık bir şekilde taşıyan Hazal Kaya ve Ceyda Düvenci, dizinin fenomenlerinden. Dizi modasında yer edinen Maral ve Deniz kıyafetleri göz kamaştırıyor.

 

Hazal Kaya (Maral) beyaz gömlek ve desenli etek kombini markası: "Süleyman Tezcan"

Hazal Kaya (Maral) beyaz gömlek ve desenli etek kombini markası: “Süleyman Tezcan”

Maral En Güzel Hikayem dizisinde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları açıklandı. Aşağıdaki galerimize göz atarak dizilerde kim ne giymiş, nereden giyinmiş öğrenebilirsiniz. Alara ve Arya farklı tarzları ile dikkat çekerken, Deniz ve Maral ise şık elbiseleri ile göz dolduruyor.

 

Maral dizisinin başladığı günden bu yana giyilen kıyafetleri derledik ve markalarını açıkladık. Dizide giyilen kıyafet modellerinin markaları yanı sıra, takı modellerinin markalarına da yer verdik. Deniz kırmızı elbise, sarı payetli elbise, siyah uzun elbise markalarına sizler için ulaştık.

 

Alara mavi püsküllü beyaz mini elbisesi ile göz kamaştırmış ve birçok kişi bu elbisenin ne marka olduğunu merak etmişti. Sizlerle Alara elbisesinin tasarımcısını da paylaştık. Arya ve benan ise genelli Nej Fashion tasarımı kıyafetlerle karşımıza çıkıyor.

 

Maral dizisinin yeni bölümünde kullanılan takıların genellikle de sponsoru Vog Consept oluyor. Alara mavi püsküllü beyaz mini elbisesi ile göz kamaştırmış ve birçok kişi bu elbisenin ne marka olduğunu merak etmişti.

 

Sizlerle Alara elbisesinin tasarımcısını da paylaştık. Vog Consept küpe, kolye, yüzük ve bileklik modelleri ile Maral dizisinde giyilen kıyafetlerin şık bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

 

Dizide Hazal Kaya’nın giydiği elbiselerden ise mavi elbisesi, tulumu ve renkli elbise modelleri markalarını açıkladık. Ayrıca Maral yeşil elbise, beyaz gömlek ve desenli etek modellerinin markalarına da yer verdik. Arya’nın gelinlik tarzı beyaz taşlı elbisesi de Forever New markadır. Maral kıyafetleri markalarına ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Sezon finalinden 1 Ekim Perşembe akşamı dönecek olan Maral dizisinin yeni sezon kıyafetlerine, yukarıdaki Maral sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizler için her Perşembe akşamı Maral dizisi kıyafetlerinin sponsorlarını hafta hafta açıklamaya devam edeceğiz.

 

Maral Dizi Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok