Kuzgun 5. Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun kıyafetleri markası, Kuzgun Dila kıyafetleri markaları ve Kuzgun dizi sponsorları açıklandı. Kuzgun dizisinde giyilen kıyafetler ve yeni bölüm kıyafet dizi sponsorları yayınlandı.

Kuzgun kıyafetleri markaları merak edenler için sayfamızda açıklanmıştır. Kuzgun dizi kıyafetleri hangi marka ve nereden satın alınır, Kuzgun ceket, mont ve Dila kaban, gözlük modellerine hem yakından göz atabilirsiniz. Kuzgun Dila kıyafetleri markası nedir, Dilanın giydiği kıyafetler nereden satın alınır ve fiyatları hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz.

 

Kuzgun dizi sponsorları

 

Kuzgun dizisi son dönemlere damga vuran diziler başında yer aldı. Kuzgun dizisi kıyafetleri markaları da haliyle izleyici tarafından merak edilir oldu. Kuzgun 5. bölüm dizi sponsorları, Kuzgun Burcu Biricik kıyafetleri ne marka ve fiyatı ne kadar sorularını sayfamızda yanıt buluyor.

 

Marka: Selma Çilek Örme Kazak
Fiyat: 450,00TL
Mağazada İncele
Dila Beyaz Kazak Markası: Selma Çilek”

Kuzgun Burcu Biricik kıyafetleri

 

Ekranlarda güzelliği ile baş döndüren Burcu Biricik, Kuzgun dizisinde giydikleri ile dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Kuzgun yeni bölüm kıyafetleri ile de çok şık bir şekilde Burcu Biricik karşımıza çıkıyor. Kuzgun dizisinde Burcu Biricik kıyafetleri markalarını bizden öğrenebilirsiniz.

 

Dila kürk detaylı beyaz mont

 

Dila’nın giydiği göğüs kısmı siyah deri detayına sahip olan beyaz kürk mont oldukça beğeni kazandı. Dila deri detaylı beyaz kürk markasını açıkladık. Dila beyaz kürk nereden satın alınır, fiyatı ne kadar diye merak edenler için mağazada inceleme fırsatını da sizlerle paylaştık.

 

Kuzgun siyah mont

 

Kuzgun karakteri ile karşımıza çıkan Barış Arduç giydikleri ile de dikkatleri çekiyor. Kuzgun Barış Arduç kıyafetleri markalarını da merak edenler için açıklamaya devam ediyoruz. Kuzgun takım elbise markası ve siyah mont markası detayları sizlerle.

 

Kuzgun yeni bölüm kıyafetleri

 

Star TV ekranlarında 13 Mart akşamı yayınlanacak olan Kuzgun 5. bölüm kıyafetleri marka detayları için doğru adrestesiniz. Kuzgun yeni bölüm kıyafetlerine buyurun hep birlikte göz atalım ve kim ne giymiş, dizi kıyafetleri marka sponsorları hangileridir öğrenelim.

 

Kuzgun 5. Bölüm 13 Mart Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok