Kurtlar Vadisi Pusu Kıyafetleri

Kurtlar Vadisi Pusu kıyafetleri, dizi sponsorları Polat takım markaları, Necati Şaşmaz gömlek ve ceket markası Zeynep (Defne Samyeli) küpe, yüzük ve kolye markası Gölge kıyafetleri ve giyimleri ne marka açıklanıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizi kıyafetleri, yeni bölüm dizi sponsorları ve takı markaları da sayfamızda bundan sonra sizler için yerini alacak. Her hafta sayfamı güncellenecek ve galerimize Kurtlar Vadisi Pusu dizisi kıyafetlerini eklemeye devam edeceğiz.

Kurtlar Vadisi Pusu dizi kıyafetleri

Dizi kıyafetleri en çok merak edilen dizilerden biri de Kurtlar Vadisi Pusu dizisi. Kanal D ekranlarında her Perşembe akşamı yeni bölümü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde giyilen Polat kıyafetleri, Zeynep kıyafetleri, Gölge kıyafetleri ne marka, hangi markanın ürünlerini giyiyorlar ve takılarını kullanıyorlar tüm sorularınız yanıt buluyor.

Kurtlar Vadisi Pusu kıyafetleri

Her perşembe yeni bölüm dizi kıyafetlerine ve takı markalarına yer vereceğiz. Necati Şaşmaz, Ertan Sabah, Defne Samyeli, Gaye Gürsel giydikleri ile dikkat çekiyor. Zeynep kullandığı küpe modelleri, yüzük ve bileklik modelleri ile de beğeni topluyor. Safiye takıları markaları da merak ediliyor. Zeynep pantolon, gömlek, bluz ve elbise modelleri ne marka merak edenler için galerimizde yer alıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Polat kıyafetleri

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde en çok da Polat’ın giydiği takım modelleri hangi markaya veya tasarımcıya ait merak edilmekte. Polat siyah takım elbiseleri, beyaz ve mavi renkli gömlek modelleri, ayakkabıları kombinleri dizi sponsorlarına sayfamızda ulaşacaksınız. Necati Şaşmaz dizide giydiği takım modelleri ile göz kamaştırıyor. Polat kadar Gölge takım ve ceketleri de şıklığı ile dikkat çekiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Zeynep kıyafetleri

Zeynep daha çok kullandığı takılar ile ön planda. Zeynep küpeleri, kolye ve yüzükleri hangi markanın ürünü merak edenler galerimizde sorunun yanıtını alacak. Deri giyimleri ile de dikkat çeken Zeynep, şıklığını her hafta konuşturuyor, göz dolduruyor. Zeynep giyimlerini beğenenler bizi her hafta takip edebilirler. Yeni bölümde dikkat çeken dizi kıyafetlerinin markasını açıklıyoruz.

Yıllardır büyük heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu kıyafetleri de son dönemlerde dizi modası takipçilerinin dikkatini çekti. Özellikle erkek izleyici kitlesi oldukça yüksek olan dizide siyah ve desenli takımlar, ceket ve pantolon kombinleri beylerin dikkatini çekiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizi Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Gölgenin giydigi deri mont markası nedir acaba