Kördüğüm 30. Bölüm Kıyafetleri

kördüğüm 30. bölüm kıyafet sponsorları

Kördüğüm 30. bölüm kıyafet sponsorları, yeni bölüm dizi kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Kördüğüm yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır tüm detaylar sizlerle.

Kördüğüm 30. bölüm kıyafet sponsorları, takı ve ayakkabı markaları ile kullandıkları çanta sponsorları da sizlerle sayfamızda paylaşılıyor. Kördüğüm yeni bölümü ile 13 Ekim akşamı aynı saatinde FOX TV ekranlarında yerini alıyor. Kördüğüm yeni sezon bölümlerinde Nihan, Eylül, Feyza ve Neslihan birbirinden şık kombinler ile dikkat çekiyor.

 

Kördüğüm 30. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kördüğüm dizisi 13 Ekim 30. bölüm dizi sponsorlarını hem galerimizden hem de Kördüğüm kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Kördüğüm yeni sezonda da birbirinden şık kıyafetler ile izleyicinin dikkatini çeken kombinlere imza atıyor. Kördüğüm yeni bölümde Ali Nejat, Umut ve kadın oyuncuların nereden, ne kadara giyindiklerini sayfamızdan öğrenme şansınız sizlerle sunuyoruz.

 

Nihan çizgili pantolon

 

Kördüğüm Nihan yeni bölümde birbirinden şık gömlek, bluz ve pantolon kombinleri ile dikkat çekiyor. Nihan’ın üzerinde dikkat çeken çizgili pantolonu markası ve fiyatı bilgilerine sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Feyza pudra elbise

kördüğüm 30. bölüm feyza pudra elbisesi

Feyza Pudra Elbise Markası

Feyza’nın elbiseleri 30’uncu bölümde göz kamaştırıyor. Feyza bu hafta yeni bölümde pudra kolsuz elbisesi ile çok şık görünüyor. Feyza’nın giydiği pudra geniş yaka detaylı elbise markası nedir, nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

Ali Nejat siyah deri ceket

 

Ali Nejat’ın t-shirt ile kombin ettiği siyah deri ceketi markası da merak ediliyor. Ali Nejat kıyafetleri arasında 30. bölümde dikkat çeken deri montu nereden, mağaza ve fiyat bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz.

 

Eylül bordo triko kazak

kördüğüm 30. bölüm eylül triko kazak

Eylül Bordo Triko Markası

Kördüğüm Eylül kıyafetleri de her hafta ilgi görmekte, markalarını ve fiyatlarını merak ettirmekte. Eylül bordo renk trikosu ve pantolonu kombinin markalarını da yayınlıyoruz. ayrıca Eylül’ün kombinleri arasında bu hafta beyaz v yaka bluz ve kot pantolonu da beğeni topluyor.

 

Feyza beyaz yelek elbise

 

Sezon modasında dikkat çeken yelek ve ceket elbise modellerine Kördüğüm dizisinde de sıkça rastlıyoruz. Feyza beyaz yelek elbisesi ile çok hoş görünüyor. Feyza beyaz ceket elbise markasını ve fiyatını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

Kördüğüm 30. Bölüm 13 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok