Kördüğüm 3. Bölüm Kıyafetleri

Kördüğüm dizisi 3. bölüm dizi sponsorları yeni bölüm kıyafetleri Neslihan, Naz, Ali Nejat, Umut kaban ceket takı sponsorları elbise kazak hangi markadan sayfamızda detayları bulabilirsiniz.

Fox ekranlarının Perşembe akşamlarına damga vuran yeni dizisi Kördüğüm kıyafetleri ve dizi sponsorları sayfamızda yoğun istek üzerine paylaşılmaya başladı. Kördüğüm dizisinin başrol oyuncuları Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy, Naz Elmas ve Rojda Demirer giydikleri dizi kıyafetleri ile dikkat çekiyor.

 

Kördüğüm dizisi 3. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Kördüğüm 3’üncü bölümde Umut mavi denim gömlek ve çizgili t-shirt kombini ile dikkat çekiyor. Umut’un giydiği yeşil kapşonlu kaban modeli de oldukça şık ve yeni yılda erkek giyimin en beğeni kazanan kaliteli ürünlerinden biri.

 

Ali Nejat’ın giydiği ceket, kaban ve takım modelleri de birçok erkeğin tarzına uyum sağlıyor. Beğeni kazanan Ali Nejat kıyafetleri markalarını da galerimizde sizlerle buluşturduk. Ali Nejat siyah ceketi, gri takım elbisesi ve siyah smokin modeli nereden detayları sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

 

Didem takıları ile dikkat çekti. Didem’in siyah elbisesi ile kullandığı takıların markasına da yer verildi. Neslihan’ın kullandığı yeşil kolye modelini beğenenler ve markasını merak edenler galerimizden öğrenebilecekler.

 

Neslihan’ın 3’üncü bölümde yakası tül transparan detaylı boğazlı gri kazağı da beğenilerin Kördüğüm kıyafetleri arasındaydı. Neslihan’ın giydiği bu kazak Hayal Tasarım’a ait. Neslihan’ın giyimleri markaları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Naz kıyafetleri de oldukça çok beğeniliyor. Naz’ın giydiği gri kazak modeli yeni sezonda dizi kıyafetleri arasında göze çarpanlardan biri oluyor. Ali Nejat çizgili siyah kazak markası ve Naz’ın giydiği lacivert kareli kaban modeli sponsorları için sayfamıza göz atın.

 

Kördüğüm 3. Bölüm 21 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok