Kördüğüm 27. Bölüm Kıyafetleri

Kördüğüm 27 bölüm kıyafet sponsorları

Kördüğüm 27. bölüm yeni sezon kıyafetleri markaları açıklanıyor. Kördüğüm Naz, Eylül, Ali Nejta ve Neslihan kıyafetleri fiyatlarıyla yayınlanıyor. Kördüğüm yeni sezon 22 Eylül dizi sponsorları sizlerle.

Uzun bir yaz tatilinin ardından ekranlara yeni bölümleri ile 22 Eylül akşamı merhaba diyen Kördüğüm 27. bölüm kıyafetleri, galerimizde ve Kördüğüm kıyafetleri sayfamızda, marka, mağaza ve satın al detaylarıyla yayınlanıyor. Kördüğüm yeni sezonun ilk bölüm kıyafetleri nereden diye merak edenler için, tüm detayları dizi kıyafetleri ekibi araştırdı ve açıklıyor.

 

Kördüğüm 27. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kördüğüm dizisi kıyafetleri geçen sezondan bu yana beğenilmeye ve markalarını merak ettirmeye devam ediyor. Kördüğüm 27!inci bölümde Neslihan, Eylül, Naz elbiseleri ile; Ali Najat gömlek, t-shirt ve takım modelleri ile dikkatleri çekiyor. Kördüğüm dizisinin yeni sezon kıyafetleri arasında ayakkabı, çanta ve takılarda nereden diye merak edilmektedir.

 

Eylül beyaz ve mavi t-shirt modelleri

 

Saadet Işıl Aksoy Kördüğüm dizisinde kombinleri ile dikkat çeken bir isim. Eylül karakterine hayat veren Aksoy, yeni sezonda giydiği kıyafetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. 27’inci bölümde ise beyaz ve mavi renkli tişörtleri markasını merak ettiriyor.

 

Neslihan kiremit rengi kolsuz beli kemerli elbise

 

kördüğüm 27. bölüm neslihan elbisesi

Neslihan Kiremit Rengi Elbise Markası

 

Neslihan’ın şıklığına yine diyecek yok. Her giydiği ile olay yaratan Kördüğüm Neslihan kıyafetleri markaları da, dizi kıyafetleri arasında en çok merak edilenlerin başında yer alıyor. Neslihan kolsuz kiremit rengi elbise ve siyah boncuklu üçgen küpesi bu haftaya damga vuruyor.

 

Naz çizgili beyaz lacivert renkli elbise

 

Kördüğüm Naz elbiseleri arasında sezonun ilk bölümünde lacivert ve beyaz çizgileri bulunan elbisesi çok hoş görünüyor. Naz’ın giydiği çizgili elbise nereden sizlerle paylaşıyoruz.

 

Naz dantel bolerolu beyaz elbise

kördüğüm 27. bölüm naz beyaz elbisesi

Naz Beyaz Elbise Markası

Kördüğüm 22 eylül 27. bölümde Naz beyaz bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Naz’ın giydiği beyaz elbisenin ön kısmında ki fırfır detayları, bu sezonun trend detaylarından biri oluyor. Naz’ın beyaz elbisesi dantel bir bolero ile tamamlanmış.

 

Neslihan gümüş renk bluz ve beyaz pantolon

 

Neslihan 22 Eylül yeni bölümde gümüş renk kolsuz bluzu ve beyaz pantolon kombini ile şıklık içinde. Neslihan’ın giydiği kolsuz gümüş bluzu markası ve fiyatı hakkında detaylara galerimizden veya sosyal medya adreslerimizden de ulaşabilirsiniz.

 

Kördüğüm 27. Bölüm 22 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    NAZIN GİYDİĞİ BEYAZ ELBİSE VE NESLİHANIN GİYDİĞİ KİREMİT RENKLİ ELBİSENİN MARKASI VE FİYATI