Kördüğüm 23. Bölüm Kıyafetleri

Kördüğüm 23. bölüm dizi kıyafetleri markası

Kördüğüm 23. bölüm dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları. Eylül ve Naz kıyafetleri ne marka açıklanıyor. Kördüğüm kıyafetleri markaları, mağaza ve satın al.

Perşembe akşamlarının en çok sevilen dizisi Kördüğüm 23. bölüm kıyafetleri ve markaları sayfamızda her hafta olduğu gibi, bu hafta da 9 Haziran yeni bölümle birlikte açıklanmaya devam ediyor. Kördüğüm kıyafetleri sayfamızdan da mağaza ve satın bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

 

Kördüğüm 23’üncü bölümde Eylül (Saadet Işıl Aksoy) şıklığı ile göz dolduruyor. Eylül şık kombinler ile her hafta beğeni kazanıyor. Haliyle diziyi izleyen ve dizi modasını takip edenlerde, Kördüğüm Eylül kıyafetleri markalarını merak ediyor.

 

Kıyafetlerinin markalarını merak ettiren bir diğer isim de, Tülay Günal oluyor. Dizide Feyza karakteri ile karşımıza çıkan Tülay Günal, kombinleri ile gözlere şıklıkla hitap ediyor.

 

Dizinin başrol kadın oyuncusu Belçim Bilgin kıyafetleri fiyatları, mağaza ve satın al detayları da galerimizde sizlerle buluşuyor. Naz bu hafta seçimleri ile göz kamaştırıyor.

 

Eylül kolları tül siyah bluz

Kördüğüm 23. bölüm eylül bluz ve çanta kombini

Eylül kolları tül siyah çanta markası

Eylül’ün bu hafta kombinleri arasında dikkat çeken uzun kol, kolları tül detaylı siyah bluzu ne marka diye sorgulatıyor. Dizini 9 Haziran yeni bölümünde Eylül siyah bluzunu çizgili pantolon ve omuz çantası ile kullanıyor.

 

Eylül çizgili pantolon

 

Son dönemlerde çizgili pantolon modelleri dizilerde de birçok karakterin tercihleri arasında karşımıza çıkıyor. Malum bu sene çizgili modası yaşanıyor. Dizilere de yansıyan bu moda, Eylül kıyafetlerinde de göze çarpıyor. Eylül çizgili bol kesimli pantolonu hangi mağazada bulabilirsiniz, detayları sayfamızdan öğreneceksiniz.

 

Naz beyaz kolsuz bluz ve siyah mini deri etek

 

Naz’ın bu hafta ki kombinleri arasında siyah deri eteği ve kolsuz beyaz bluzu dikkatlerden kaçmıyor. Naz şıklığı ile göz kamaştırıyor. Naz’ın giydiği beyaz kolsuz bluz markası ve fiyatı, deri eteği hangi mağazada satın almak isteyenler için sayfamızda bilgiler güncelleniyor.

 

Feyza omuzları delikli uzun kol siyah bluz

Kördüğüm 23. bölüm feyza uzun kol bluz modeli

Feyza delikli siyah bluz markası

Feyza bluz ve pantolon kombini ile beğeni topluyor. Feyza’nın giydiği omuz kısımları delik detaylı uzun kol siyah bluzu dizi sponsorunu sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Feyza bu bluzu kendinden desen detaylı pantolonu ve topuklu ayakkabısı ile kombin ediyor.

 

Naz siyah uzun kol mini elbise

 

Naz’ın giydiği mini siyah elbise, şu dönemlerde trend elbise modelleri arasında. 2016 sezonunda bu tarz elbiseleri gece davetlerinde kullanabilirsiniz. Naz siyah uzun kol, yakası kapalı mini elbise markasını açıklıyoruz.

 

Kördüğüm 23. Bölüm 9 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok