Kördüğüm 17. Bölüm Kıyafetleri

Kördüğüm 17. bölüm kıyafetleri markaları 28 nisan dizi sponsorları Naz krem rengi trençkot çanta Feyza çizgili elbise Neslihan deri ceket ve bluz markası sayfamızda sizlerle buluştu.

Fox TV ekranlarında Perşembe akşamları yeni bölümleri yayınlanan Kördüğüm dizisinin dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları Kördüğüm kıyafetleri sayfamızda ve galerimizde açıklandığı gibi, bu hafta 28 Nisan Kördüğüm 17. bölüm kıyafetleri marka detayları da sizlerle buluşuyor.

 

Naz krem rengi trençkot

 

Kördüğüm dizisinin 17’inci bölümünde Naz’ın (Belçim Bilgin) giydiği krem rengi trençkot modeli çok beğenildi. Naz siyah biyeleri bulunan krem trençkotu ile çok şık görünüyor. Naz krem trençkot markası detayları da sayfamızda sizlerle buluşuyor. Naz trençkotu markasını merak edenler, detaylar hakkında sayfamızdan bilgi edinebilirler.

 

Naz camel renk çanta

 

Naz’ın krem rengi trençkotu ile kombinlediği camel renk sırt çantası da çok hoş görünüyor. Küçük sırt çantası kullanmayı seven hanımlar, Naz’ın çanta modelinden temin edebilirler. Naz camel renk küçük çantası markasını sizlerle paylaşıyor, hangi markada bu çantayı bulabileceğinizi açıklıyoruz.

 

Neslihan püsküllü siyah deri ceket

Neslihan giyimleri ile dikkat çeken bir diğer isim. Neslihan'ın kollarında püskül detayları bulunan siyah deri ceketi şıklığı ile göz dolduruyor.

Neslihan’ın kollarında püskül detayları bulunan siyah deri ceketi şıklığı ile göz dolduruyor.

Rojda Demirer Kördüğüm dizisinde giydiği kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Neslihan’ın 17’inci bölümde giydiği kıyafetleri de beğeni kazanıyor. Neslihan kolları püsküllü siyah deri montu modelinin markasını da merak ettiriyor.  Neslihan şıklığı ile beğeni toplayan siyah deri ceketi marka detayını da sizlerle paylaşıyoruz.

 

Neslihan bej rengi bluz
Neslihan’ın deri ceketi ile kombin ettiği bej rengi bluzu salaş tarzı ile dikkat çekiyor. Neslihan bej bluz ve pantolon kombini ile göz kamaştırıyor. Neslihan’ın yeni bölüm dizi kıyafetleri ne marka, kim nereden giyinmiş sorularınızla birlikte sayfamızda yanıt buluyor.

 

Feyza yılan derisi siyah ceket

Feyza'nın üst kısmı desenli atı düz siyah renkteki elbisesi ile kullandığı yılan derisi desenli siyah deri montu ne marka merak ettiriyor.

Feyza yılan derisi desenli siyah deri montu ne marka merak ettiriyor.

Feyza’nın geçtiğimiz haftaya damga vuran üstü desenli altı sade renk elbise modelinin üzerine giymiş olduğu yılan derisi modelli deri ceketi, görenlerin çok hoşuna gidiyor. Feyza siyah deri mont markasını merak ettiriyor. Feyza yılan derisi ceketi hangi markadan merak edenlerle paylaştık.

 

Feyza zebra desenli elbise

 

Feyza’nın on yedinci bölümde giydiği kolsuz siyah beyaz zebra desenli elbise modeli de oldukça şık. Şıklığı ile göz dolduran Feyza zebra desenli elbise modelini beğenenler için marka detayları da çok kısa sürede açıklanacaktır. Feyza kolsuz çizgili elbise görenleri mest etti.

 

Kördüğüm 17. Bölüm 28 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok